REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki /
  3. Filmy

Johnny Depp spróbuje znaleźć morderców Tupaca i Biggiego Smallsa w filmie "Labyrinth"

Johnny Depp poprowadzi śledztwo w sprawie morderstw dokonanych na ikonach hip-hopu: Tupacu Shakurze i Biggim Smallsie. Aktor wcieli się w detektywa w opartym na faktach thrillerze "Labyrinth". 

08.09.2016
10:54
Johnny Depp spróbuje znaleźć morderców Tupaca i Biggiego w "Labyrinth"
REKLAMA
REKLAMA
labyrinth-randall-sullivan class="wp-image-73976"
REKLAMA

"Labyrinth" to filmowa adaptacja książki Randalla Sullivana z gatunku literatury faktu o tym samym tytule, opowiadającej między innymi o zabójstwach Lesane Parisha Crooksa, znanego jako Tupac, oraz Christophera Wallace'a, czyli Biggiego Smallsa. Obaj raperzy, ikony amerykańskiego hip-hopu, zostali zastrzeleni przez nieznanych sprawców. Książka Sullivana opowiada o śledztwie doświadczonego detektywa, Russella Poole'a, usiłującego znaleźć winnych obu morderstw.

W filmie "Labyrinth" w roli głównej wystąpi Johnny Deep - aktor wcieli się w postać Poole'a. Za scenariusz odpowiedzialny jest Christian Contreras, reżyserem będzie Brad Furman. Zdjęcia rozpoczną się pod koniec bieżącego roku. Deepa mogliśmy ostatnio oglądać w "Alicji po drugiej stronie lustra", "Bezwstydnym Mortdecaiu" czy "Pakcie z diabłem".

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA