REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. YouTube

8-bitowy trailer "Justice League" to chyba najlepsze wideo, jakie widziałem w tym miesiącu

Jako dziecko przełomu lat 80. i 90., które wychowywało się na 8-bitowych grach wideo, moje serducho nie może się bardziej cieszyć na widok takich produkcji.

19.09.2016
11:07
8-bitowy trailer "Justice League" jest po prostu wspaniały
REKLAMA
REKLAMA

8-bit movie trailers to genialna w swojej prostocie inicjatywa fanów popkultury, którzy przerabiają współczesne zwiastuny najnowszych kinowych hitów na oldshoolowe, wyglądające niczym gry z NES-a (znanego w pewnych kręgach także jako Pegasus) filmiki. Jak dotąd powstały m.in. 8-bitowe wersje trailerów takich filmów jak "Gwiezdne Wojny VII: Przebudzenie Mocy", "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów" czy "Jason Bourne".

Najnowszy retro-zwiastun to z kolei przeróbka zapowiedzi filmu "Justice League", czyli szykowanego na jesień 2017 roku widowiska, w którym spotkają się czołowe postaci DC, takie jak Batman, Wonder Woman, Aquaman, Flash i (zapewne) Superman.

REKLAMA

Dla kogoś, kto wychowywał się grając w gry na Pegasusie, taki 8-bitowy trailer to wspaniała sentymentalna podróż do dziecięcych wspomnień. Trailer powtarza wszystkie sceny z oryginalnego zwiastuna, tyle, że tym razem oglądamy go w rzucie panoramicznym, z muzyką MIDI, i z napisami (umieszczonymi w postaci komiksowych dymków) zamiast mówionych dialogów. Jestem na TAK i już czekam na więcej.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA