REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Promocja „Gry o tron” rusza z kopyta. W sieci pojawił się plakat i nowe zdjęcia z serialu

Kampania finałowej „Gry o tron” w kwietniu nabrała zawrotnego tempa. Niedawno dostaliśmy nowe zapowiedzi, a teraz twórcy zasypują fanów plakatami i zdjęciami z pierwszych epizodów 8. sezonu.

02.04.2019
21:08
gra o tron 8 sezon plakat
REKLAMA
REKLAMA

Mija dopiero drugi dzień kwietnia, a już dostaliśmy więcej materiałów promujących 8. sezon serialu „Gra o tron” niż przez kilka ostatnich kilka tygodni. W sieci pojawiło się sporo nowych zapowiedzi, w tym mroczny zwiastun pokazujący Winterfell przykryte śniegiem. To jednak nie wszystkie atrakcje, które przygotowali dla nas twórcy hitu HBO.

Nowy plakat 8. sezonu „Gry o tron” nawiązuje do opublikowanej dzisiaj zapowiedzi.

Widzimy na nim bohaterów serialu pogrzebanych w śniegu. Ich ciała układają się w kształt Żelaznego Tronu, co oczywiście nawiązuje do słynnej walki o władzę nad Westeros. Co ciekawe, w przeciwieństwie do wspomnianego wideo, Nocny Król na plakacie jest również jedną z postaci zagrzebanych w śniegu. Obok Nocnego Króla leży Daenerys, Jon Snow ze swoim mieczem oraz Cersei, co może wskazywać na kluczowe postaci, pomiędzy którymi rozegra się ostateczne starcie.

Do tego w sieci pojawiły się także kolejne zdjęcia promujące odcinki 8. sezonu.

Opublikował je brytyjski Daily Express. Wszystkie fotografie mają pochodzić z pierwszego epizodu finałowej „Gry o tron”, który będziemy mogli oglądać już w poniedziałek 15 kwietnia. Widzimy na nich sporo wspólnych ujęć Jona i Daenerys. Jednak takie zestawienie postaci wcale nie jest tym najciekawszym. Wydaje się, że dużo bardziej intrygujące są obrazy, które pokazują Daenerys i Ser Joraha Mormonta w komnatach Winterfell, najpewniej w zamkowej bibliotece. Na innym zdjęciu możemy znaleźć Sansę Stark w podobnym otoczeniu. Być może zatem trójka tych postaci spotka się w jednej scenie w pierwszym epizodzie.

REKLAMA

Więcej zdjęć promujących 8. sezon serialu „Gra o tron” możecie znaleźć na stronie Daily Express.

Z kolei, jeśli zatęsknicie za bohaterami jeszcze przed 15 kwietnia, zawsze możecie obejrzeć pozostałych siedem sezonów produkcji na HBO GO.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA