REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Kapitalny, niepokojący zwiastun "A Cure For Wellness"! Szykuje się najciekawszy thriller psychologiczny roku

"A Cure For Wellness" to nadchodzący thriller psychologiczny od reżysera pierwszego amerykańskiego "Kręgu" oraz serii "Piraci z Karaibów". Film prezentuje się doskonale.

21.12.2016
9:18
"A Cure For Wellness" - szykuje się thriller psychologiczny roku
REKLAMA
REKLAMA

Do sieci trafił pełen zwiastun, pokazujący wiele niepokojących scen z nadchodzącej produkcji. "A Cure For Wellness" to psychologiczny thriller, który koncentruje się wokół młodego Amerykanina, wysłanego w europejskie Alpy, aby nawiązać kontakt z pracownikiem firmy do której sam należy.

"A Cure For Wellness" świetnie łączy thriller z psychologicznym horrorem.

Szybko okazuje się, że centrum rehabilitacyjno-wypoczynkowe w Alpach nie jest do końca tym, czym się wydaje. W dodatku główny bohater zostaje przymusowo uziemiony w ośrodku, na skutek wypadku drogowego. Im dłużej Amerykanin znajduje się w sanatorium, tym bardziej zastanawiające i niepokojące widzi rzeczy.

REKLAMA

Uwielbiam takie filmy. Podoba mi się, jak reżyser łączy współczesny świat ze starymi, nieco mrocznymi ośrodkami oddalonymi od cywilizacji. W "A Cure For Wellness" czuć ducha niesamowitej "Drabiny Jakubowej" i liczę, że nadchodzący film będzie chociaż w połowie tak dobry.

Co najlepsze, "A Cure For Wellness" zadebiutuje już 17 lutego 2017 roku. Ależ nie mogę się doczekać.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA