REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

A Perfect Circle zawładnie Areną. Zespół zagra w grudniu w Polsce

Zespół A Perfect Circle to jeden z najbardziej wyczekiwanych gości muzycznych w naszym kraju. Dziś ogłoszono, że grupa dowodzona przez Maynarda Jamesa Keenana zagra 15 grudnia w Krakowie.

24.04.2018
13:08
A Perfect Circle przyjedzie w grudniu do Polski
REKLAMA
REKLAMA

Fani A Perfect Circle długo czekali na te wieści. Najpierw, po 14 latach przerwy, grupa zaprezentowała światu swój nowym album długogrający - Eat the Elephant (premiera 20.04.2018). Dziś dotarła do nas kolejna świetna informacja - APC wystąpi 15 grudnia 2018 roku w krakowskiej Tauron Arenie.

Czwarty album zespołu, trzeci złożony w całości z oryginalnego materiału (numer 3, czyli Emotive, był zbiorem coverów), spełnił oczekiwania stęsknionych fanów. Rockowa supergrupa, założona przez Billy'ego Howerdela (Ashes Divide) i Jamesa Maynarda Keenana (Tool) w 1999 roku, przyzwyczaiła słuchaczy do ciężkich, postrockowych, dusznych brzmień. Podobne kompozycje królują na Eat the Elephant, albumie wyposażonym w przestrzenne kolaże dźwiękowe i piekne melodie, kolejny znak rozpoznawczy APC.

Powrót A Perfect Circle po latach milczenia rozbudził także nadzieje wśród fanów flagowego projektu Jamesa Maynarda Keenana, zespołu Tool. Ten z kolei każe czekać na nowy album od 2006 roku. Wtedy premierę miał krążek 10,000 Days. Jakiś czas temu pojawiła się informacja o powrocie zespołu do studia, jednak takowe spekulacje pojawiały się przez te kilkanaście lat już nie raz. Nic więc dziwnego, że wielu fanów, w tym i ja, uwierzy dopiero wtedy, gdy usłyszy.

Póki co cieszmy się ogłoszonym gigiem APC. Grupa zapewne zaserwuję setlistę pełną nowych kawałków przemieszanych ze starszymi, dobrze znanymi numerami.

A Perfect Circle, 15.12.2018 r., Tauron Arena Kraków

Ile zapłacimy za bilety?

Stojące kat. 1 (płyta stojąca) - 240 / 260 zł (przedsprzedaż / w dniu koncertu)
Stojące kat. 2 (early entrance) - 300 / 320 zł
Siedzące kat. 1 - 270 / 290 zł
Siedzące kat. 2 - 210 / 230 zł

Gdzie i od kiedy kupimy bilety?

REKLAMA

Bilety na A Perfect Circle dostępne będą od 25 kwietnia 2018 r. stronach:

  • shop.metalmind.com.pl (kolekcjonerskie)
  • ebilet.pl
  • eventim.pl
  • biletin.pl
  • ticketportal.pl
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA