REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Będzie głośno. AC/DC zdradziło nazwę nowej płyty i aktualny skład zespołu

AC/DC udostępniło w mediach społecznościowych zdjęcie, które przedstawia aktualny skład zespołu i zdradza nazwę nadchodzącej płyty. Jesteście gotowi na podróż autostradą do piekła?

30.09.2020
19:45
AC DC sklad plyta pwr up
REKLAMA
REKLAMA

AC/DC od początku swojego istnienia wydało łącznie 14 (plus 2 wydane tylko w Australii) studyjnych albumów. Ostatni z nich Rock or Bust ujrzał światło dzienne w 2014 roku, ale pomimo upływu czasu, zdobyta w latach 70. renoma nie opuszcza legendarnej grupy. Kolejne pokolenia fanów wyczekują następnych krążków i koncertów. Wszystko wskazuje na to, że niedługo ich marzenia się spełnią.

AC/DC opublikowało zdjęcie z aktualnym składem zespołu

AC/DC podzieliło się w mediach społecznościowych zdjęciem, które przedstawia aktualny skład zespołu oraz zdradza tytuł nadchodzącej płyty. Na fotografii widzimy kolejno Angusa Younga, Briana Johnsona, Cliffa Williamsa, Phila Rudda oraz Stevie'ego Younga. Nad członkami grupy natomiast widnieje napis PWR/UP (Power Up) i tak właśnie ma nazywać się najnowszy krążek formacji.

W opisie fotografii zespół retorycznie pyta, czy jesteśmy gotowi. Każdy fan AC/DC z pewnością chciałby odpowiedzieć, że urodził się gotowy. Bo na przestrzeni lat AC/DC wyrobiło swój własny, charakterystyczny styl, którego nie sposób podrobić. Opiera się on na prostym rockowym riffie i specyficznym głosie wokalisty. Być może dlatego najbardziej kojącą wiadomością jest to, że na krążku usłyszymy głos Briana Johnsona.

REKLAMA

PWR/UP (Power Up) – szykujcie się na porządną dawkę oldschoolowego rocka

W 2016 roku Johnsona zastąpił chwilowo Axl Rose, czyli frotnman Guns N' Roses. Jego wokal nie przypadł jednak wszystkim uczestnikom trasy koncertowej i fani zespołu nie kryli swojego oburzenia. Teraz będzie inaczej, bo możemy być już pewni, że za jakiś czas ogłoszona zostanie trasa promująca nadchodzące wydawnictwo. O ile oczywiście sytuacja z pandemią koronawirusa nie ulegnie pogorszeniu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA