REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Adam Driver zapowiada, że 8 część "Gwiezdnych wojen" będzie jak "Imperium kontratakuje"

Adam Driver, czyli Kylo Ren z "Przebudzenia Mocy", zdradził w wywiadzie garść interesujących na temat ósmej części "Gwiezdnych wojen". 

14.09.2016
16:42
Adam Driver: 8 część Gwiezdnych wojen będzie jak Imperium kontratakuje
REKLAMA
REKLAMA

Adam Driver zdradził, że "Gwiezdne wojny VIII" będą w pewnym sensie przypominać "Imperium kontratakuje". Na czym konkretnie polegać mają podobieństwa pomiędzy tymi filmami? Zasadniczo - na klimacie. Nowa odsłona "Gwiezdnej sagi", podobnie jak piąta jej część, ma być mroczniejsza od poprzedniczki (czyli kolejno: od "Przebudzenia Mocy" i "Nowej nadziei") i uderzać w nieco inne tony. Fabuła nieco zgęstnieje i stania się bardziej skomplikowana, pełna niuansów i nieoczywistych elementów.

adam driver kylo ren class="wp-image-56037"
REKLAMA

Nie oznacza to jednocześnie, że "ósemka" przypominać będzie "Imperium..." pod kątem prowadzenia fabuły i narracji. Wiele osób zarzucało "Przebudzeniu Mocy", że pod względem historii, można ten film traktować jako swoisty remake "Nowej nadziei".

Ósmą część "Gwiezdnych wojen" reżyseruje Rian Johnson, który jest również autorem scenariusza. Film trafi na ekrany kin w 2017 roku. Wcześniej, w grudniu bieżącego roku, premierę będzie miał pierwszy spin-off z tego uniwersum, zatytuowany "Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie".

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA