REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Adam Driver i Lady Gaga na pierwszym zdjęciu jako małżeństwo Guccich. Ridley Scott opowie historię głośnego morderstwa

Nowy film Ridleya Scotta opowie o słynnej sprawie śmierci Maurizio Gucciego, w którą zamieszana okazała się żona byłego szefa domu mody Gucci. W głównych rolach zagrają tam Adam Driver i Lady Gaga, których mogliśmy ostatnio po raz pierwszy zobaczyć w pełnym kostiumie. A wszystko dzięki popularnej wokalistce.

10.03.2021
8:37
Lady Gaga i Adam Driver pokazali pierwsze zdjęcie z filmu House of Gucci
REKLAMA
REKLAMA

„House of Gucci” to najnowszy projekt angielskiego reżysera i producenta znanego dzięki takim hitom jak „Gladiator”, „Łowca androidów” czy niedawno wypuszczonym serialu „Wychowane przez wilki”. Pełnometrażowy film opowie historię jednego z największych skandali w historii światowej mody. W 1995 roku Maurizio Gucci, wnuk założyciela słynnego domu mody został zamordowany z zimną krwią na ulicy w Mediolanie. Późniejsze policyjne śledztwo nie posunęło się daleko przez dwa lata, aż do momentu otrzymania kluczowego zeznania od jednego ze świadków, który podsłuchał rozmowę o wynajęciu mordercy.

Z czasem okazało się, że osobą odpowiedzialną za zaplanowane zabójstwo była eks-żona Gucciego, Patrizia Reggiani. Włoska prasa i międzynarodowy świat mody ochrzcili ją mianem „Lady Gucci”, a jej sława nie minęła aż do dzisiaj. Cała historia zainspirowała zaś scenarzystę Roberto Bentivegnę do napisania scenariusza fabularnego o relacji między Maurizio i Patrizią, a także okolicznościach jego śmierci.

Główne role w „House of Gucci” zagrają Lady Gaga i Adam Driver, których możemy podziwiać na pierwszym zdjęciu z planu.

REKLAMA

Fotografią na tle ośnieżonych gór pochwaliła się sama gwiazda muzyki pop. Reakcje jej fanów są w większości niezwykle entuzjastyczne, choć pojawiło się też kilka żartobliwych przeróbek umiejscawiających dwójkę bohaterów w innych zimowych okolicznościach m.in. na planecie Hoth z „Imperium kontratakuje”. W obsadzie filmu Ridleya Scotta obok Drivera i Gagi pojawią się także: Jeremy Irons, Al Pacino (odpowiednio jako ojciec i wuj Maurizio Gucciego), Jared Leto, Jack Huston, Camile Cottin, Reeve Carney, Eva Moore i Youssef Kerkour.

Światowa premiera „House of Gucci” według planu wypadnie 24 listopada 2021 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA