REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka
  3. YouTube

Adele opanowała Internet. Jimmy Fallon też dał się wciągnąć. Zobacz świetny cover "Hello"

Adele jest ostatnio niczym materiały z nadchodzącej części "Gwiezdnych wojen". Jest wszędzie, a jej hitowy utwór Hello rozbrzmiewa w każdej radiostacji i chyba na co drugim sprzęcie grającym na całym globie. Numer został odtworzony na YouTube około 500 milionów razy, a najnowsza płyta, na której znajduje się kawałek zaliczyła rekordową liczbę sprzedanych egzemplarzy, pobijając tym samym rekord ustanowiony przez NSYNC. W 2000 roku album boysbandu, "No Strings Attached", w czasie pierwszego tygodnia sprzedał się w liczbie 2,4 milionów płyt.

25.11.2015
12:53
Adele opanowała Internet. Jimmy Fallon też dał się wciągnąć. Zobacz świetny cover "Hello"
REKLAMA
REKLAMA

W Internecie zapanował istny szał związany z nowym krążkiem brytyjskiej wokalistki, a przede wszystkim z pierwszym singlem promującym płytę, "Hello". Liczba coverów, remiksów i innych materiałów poświęconych Adele rośnie z minuty na minutę. Popularność utworu i powrót Adele, której przedostatni album ukazał się cztery lata temu, chcą wykorzystać wszyscy. Media nie milkną ani na chwilę o artystce i trudno się dziwić, bo Sieć z dnia na dzień zaskakuje oraz staje się źródłem wielu świetnych aranżacji Hello czy nawiązań satyrycznych do piosenkarki. Jimmy Fallon również nie mógł przejść obojętnie wobec fenomenu wokalistki.

W swoim programie wraz z Adele postanowił nagrać... cover jej utworu, Hello.

REKLAMA

Cover niezwykły, bo przy akompaniamencie instrumentów wykorzystywanych przez dzieci do nauki muzyki i zabawy. Śpiew Adele jak zwykle urzeka, a całość realizacji bawi. To jest po prostu genialne! Jimmy Fallon w swoim programie jak zwykle zrobił to, co należy. Zainteresował i rozbawił swoich widzów.

Super!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA