REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Adele prezentuje kolejny utwór z płyty. Posłuchaj "Water Under the Bridge"

Adele postanowiła nie udostępniać swojej nowej płyty, "25", w streamingu. Każdy nowy numer artystki, który zostaje upubliczniony cieszy się dużym zainteresowaniem. Ostatnio wokalistka wystąpiła w programie Jimmy'ego Fallona, "The Tonight Show...", gdzie zaprezentowała po raz pierwszy kolejny utwór z albumu. 

24.11.2015
10:45
Adele prezentuje kolejny utwór z płyty. Posłuchaj "Water Under the Bridge"
REKLAMA
REKLAMA

Kawałek nosi tytuł Water Under the Bridge i jest naprawdę świetny. Na razie w Sieci pojawiły się trzy numery z najnowszej płyty Adele, Hello, When We Were Young i właśnie Water Under the Bridge. Kolejnym utworom z najnowszego krążka trudno będzie chyba pobić sukces pierwszego singla, który aktualnie został wyświetlony blisko 500 milionów razy na YouTube, ale nowo zaprezentowany kawałek ma duże szanse, by stać się hitem. Nieco lżejszy od tego, do czego przyzwyczaiła nas artystka wpada w ucho podczas pierwszego odsłuchu.

REKLAMA

Na nowej płycie Adele, "25", znajduje się jedenaście utworów. Album swoją premierę miał raptem kilka dni temu, bo 20 listopada 2015 roku. "25" to długo wyczekiwany krążek wokalistki. Pomiędzy jej przedostatnią płytą, a najnowszą minęły cztery lata. W międzyczasie Adele zdobyła Oscara za utwór Skyfall do filmu o tym samym tytule.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA