REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Seriale

Krótka piłka: "Adwokat Diabła" powróci jako serial

Powstanie serial oparty na "Adwokacie Diabła" z 1997 roku. A przynajmniej na to się zanosi, bo póki co mamy pewność jedynie co do odcinka pilotażowego, który wyprodukuje NBC. 

19.08.2014
11:53
Krótka piłka: „Adwokat Diabła” powróci jako serial
REKLAMA

Co ciekawe, jego twórcami mają być producenci filmowego oryginału, czyli John Wells i Arnold Kopelson. Za scenariusz odpowiedzialny będzie Matt Venne, który wcześniej pracował przy takich dziełach jak Bag of Bones i Oblicza strachu. To praktycznie wszystkie znane na tę chwilę informacje. Wiadomo jeszcze tylko, że fabuła pierwszego odcinka będzie bazować na przedstawionej w filmie historii.

REKLAMA

"Adwokat Diabła" opowiada o młodym i ambitny adwokacie Kevinie Lomaksie, którego życie jest pasmem sukcesów zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Jego kariera nabiera tempa, gdy zostaje przyjęty do pracy w firmie prawniczej kierowanej przez Johna Miltona. Zaangażowany, pochłonięty kolejnymi sprawami i zafascynowany nowym środowiskiem, jest pod ogromnym wpływem charyzmatycznego Miltona, który okazuje się być wcieleniem szatana. W filmie wystąpili m.in. Al Pacino, Keanu Reeves i Charlize Theron, zaś jego reżyserem jest Taylor Hackford.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA