REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Dramy

Wokalistka Ich Troje mówi, że wygrała w sądzie z Wiśniewskim, ale on ma inne zdanie

Ich Troje na przestrzeni lat wiele razy zmieniało wokalistki. Od 2017 do 2020 roku w zespole śpiewała Agata Buczkowska, która miała być skonfliktowana z liderem grupy, Michałem Wiśniewskim. Niedawno poinformowała, że wygrała z gwiazdorem w sądzie. Z kolei Wiśniewski zdradził, że żadne pozwanie nie miało miejsca. O co chodzi w tej dramie?

13.07.2023
11:54
Michał Wiśniewski i Agata Buczkowska
REKLAMA

Agata Buczkowska była jedną z gwiazd Ich Troje, która śpiewała w zespole od 2017 do 2020 roku. Później zastąpiła ją jedna z pierwszych wokalistek Ich Troje i była żona Michała Wiśniewskiego -Anna Świątczak. Wiśniewski swego czasu miał komentować kolejne zmiany w zespole, a na jednym z nagrań na YouTube oraz Instagramie, nazwać Buczkowską "nieobliczalną".

REKLAMA

Zarzucał jej też, że nie angażuje się w zespół. Kwestią, która budziła poruszenie miała być też rzekoma kara umowna, o której jakiś czas temu mówiła Buczkowska. Dostałam nowe umowy do podpisania, pomijając fakt, że stare umowy obowiązywały mnie jeszcze przez dwa lata. W nowych umowach było napisane, że jeśli złamię którykolwiek z paragrafów, będę musiała zapłacić 500 tys. zł. Mnie na to nie stać. Nie zgodziłam się więc podpisać nowej umowy, skoro obowiązywała mnie poprzednia - mówiła jakiś czas temu.

Była wokalistka Ich Troje Agata Buczkowska twierdzi, że wygrała w sądzie z Wiśniewskim.

Buczkowska miała wytoczyć sprawę w sądzie przeciwko liderowi grupy. Niedawno była gwiazda Ich Troje za pośrednictwem instagramowego stories pokazała wiadomość od adwokata, z informacją, iż wygrała sprawę przeciwko Wiśniewskiemu. Adwokat Jan Maciejko podkreślił, że sąd uznał, iż nie wystąpiły żadne przesłanki, by naliczyć gwieździe kary umowne. Doradził też złożenie kolejnego pozwu.

W nawiązaniu do naszej poprzedniej rozmowy sugeruję wystąpienie przeciwko panu Wiśniewskiemu w sprawie naruszenia pani praw autorskich - tak brzmi fragment wiadomość adwokata.

Fragment wpisu Agaty Buczkowskiej

Wiśniewski reaguje na wpis Buczkowskiej. Żąda sprostowania oraz przeprosin

Michał Wiśniewski szybko zareagował na wiadomość Agaty Buczkowskiej, twierdząc, że wiele informacji w tej sprawie jest nieprawdziwych. Lider Ich Troje wyjaśnił, że nie było żadnego pozwu.

Odnosząc się do opublikowanej przez panią Agatę Buczkowską wiadomości, stwierdzamy, iż znajduje się tam wiele nieprawdziwych informacji. Nieprawdą jest, aby Michał Wiśniewski kiedykolwiek pozywał albo był pozywany przez panią Agatę Buczkowską. Oznacza to, że nie mógł, ani wygrać, ani przegrać żadnej sprawy. Mecenas Maciejko podał nierzetelną informację, jakoby właścicielem spółki Red Adler był Michał Wiśniewski. Michał Wiśniewski nie był ani nie jest udziałowcem w ww. spółce. Nie jest prawdą, aby sąd uznał, iż zachowanie pani Agaty Buczkowskiej wobec Spółki Red Adler było prawidłowe. Sąd stwierdził, iż umowny zapis stanowiący o karze umownej był abuzywny

czytamy we wpisie na Facebooku Michała Wiśniewskiego.
REKLAMA

Michał Wiśniewski chce, aby Agata Buczkowska sprostowała nierzetelne informacje, jakie miała zamieścić w mediach społecznościowych. Wzywam cię do zaniechania podejmowania wszelkich dalszych zachowań bezprawnie godzących w moje dobre imię - czytamy. Wiśniewski domaga się też przeprosin od byłej gwiazdy Ich Troje.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA