REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

TVN też chce mieć swojego Belfra. Agata Kulesza zagra w serialu kryminalnym Pułapka

Agata Kulesza zagra w serialu kryminalnym Pułapka. Ma on trafić jesienią do ramówki stacji TVN. Zdjęcia mają rozpocząć się 9 maja.

08.05.2018
15:03
Agata Kulesza zagra w nowym serialu kryminalnym Pułapka
REKLAMA
REKLAMA

Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl, zdjęcia powstaną w Warszawie i na Mazurach. Reżyserem serialu Pułapka został Łukasz Palkowski. Pracował on do tej pory przy takich produkcjach, jak Belfer, Bogowie czy Najlepszy. Nie podano jeszcze informacji na temat pozostałej obsady produkcji. Wiadomo za to, że oprócz Pułapki na antenę TVN trafi jeszcze jeden serial kryminalny - Pod powierzchnią.

Z potwierdzonych informacji wynika, że Pułapka będzie składać się z 6 odcinków, będzie zamkniętą historią, zatem prawdopodobnie zakończy się na jednym sezonie. Agata Kulesza będzie grać główną rolę, na razie nie wiadomo jeszcze, kim będzie postać, w którą wcieli się aktorka.

Kulesza kojarzona głównie z ról filmowych, za które była wielokrotnie nagradzana (między innymi Orłem za grę w filmie Ida), ma na koncie również sporo występów serialowych. Przed laty były to role między innymi w seriach komediowych, takich jak Niania czy Hela w opałach.

Całkiem niedawno zaś aktorka wystapiła w Ultraviolet, produkcji stacji AXN.

REKLAMA

Pułapka jest w całości realizacją TVN-u, stacja pracowała nad scenariuszem, odpowiedzialna jest także za produkcję.

Kolejny nowy serial, który również ma trafić na antenę stacji jesienią, to Pod powierzchnią. O pracy nad nim podczas Festiwalu Netia Off Camera poinformował Bartłomiej Topa, odtwórca jednej z ról. Stacja nie skomentowała tych informacji.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA