REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Już wiemy, kiedy obejrzymy nowego "Agenta". Wiemy także, kto w nim wystąpi

"Agent - Gwiazdy", reality show, który zadebiutował na antenie TVN-u w ubiegłym roku, okazał się hitem. Nic więc dziwnego, że stacja pracuje nad drugim sezonem produkcji. Nowe odcinki programu "Agent - Gwiazdy" pojawią się na kanale już 14 lutego tego roku.

23.01.2017
10:24
Znamy szczegóły dotyczące nowej serii programu "Agent - Gwiazdy"
REKLAMA
REKLAMA

Od 14 lutego (moje plany na Walentynki jeszcze nigdy nie były tak sprecyzowane), przez kilka tygodni, będziemy śledzić poczynania celebrytów w programie "Agent - Gwiazdy". Ponownie jedna osoba wcieli się w tajemniczego agenta, któego tożsamość będą musieli odgadnąć inny uczestnicy reality show. Ci, którzy w miarę trwania programu nie będą wiedzieli, kto miesza im szyki, odpadną z zabawy.

A kto tym razem weźmie w niej udział?

Na telewizyjnym ekranie zobaczymy: Olgę Frycz, Marka Włodarczyka, Alana Andersza, Piotra Kędzierskiego, Jarosława Kreta, Odetę Moro, Tomasza Niecika (!), Julitę Fabiszewską, Mateusza Magę (!!!), Edytę Zając-Rzeźniczak, Joannę Jędrzejczyk, Darię Ładochę, Agnieszkę Rylik i Michała Będźmirowskiego.

Założę się, że niektóre z tych nazwisk nic wam nie mówią, więc pozwolę sobie, przedstawić uczestników. Pierwsza trójka uczestników to aktorzy. Olgę Frycz możecie kojarzyć z udziału w filmie "Płynące wieżowce" i z jej pokrewieństwa z Janem Fryczem, który jest jej ojcem. Marek Włodarczyk grał m. in. w "BrzydUli", a Alan Andersz w "39 i pół". Kędzierski, Kret i Moro to grupa dziennikarzy i prezenterów. Tomasz Niecik i Julita Fabiszewska to "frakcja" wokalistów. Mamy też Magę, czyli uczestnika "Top Model", który ostatnio spróbował swych sił jako piosenkarz, Edytę Zając-Rzeźniczak, modelkę. Joanna Jędrzejczyk to m. in. zawodniczka MMA, Daria Ładocha jest blogerką kulinarną, Agnieszka Rylik mistrzynią świata w boksie zawodowym i kick-boxingu, a Michał Będźmirowski jest blogerem, prowadzącym bloga Modny Tata.

Trzeba przyznać, że to istna mieszanka osobowości.

REKLAMA

Program poprowadzi ponownie Kinga Rusin. Tym razem uczestnicy "Agenta" wybrali się do Argentyny. Jak potoczyła się ich wyprawa, dowiemy się za niespełna miesiąc. Program rusza we wtorek, 14 lutego, o 21:30 w TVN-ie.

Ja na pewno będę oglądać!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA