REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Telewizyjna oferta Marvela uboższa. ABC kasuje serial "Agentka Carter"

To koniec telewizyjnej kariery Margaret Elizabeth "Peggy" Carter . Stacja ABC zdecydowała się skasować opowiadający o jej perypetiach serial "Agentka Carter". Nie powstanie - przynajmniej w najbliższym czasie - produkcja "Marvel’s Most Wanted". 

13.05.2016
9:52
To koniec. ABC kasuje serial Agentka Carter
REKLAMA
REKLAMA

Oznacza to, że "Agentka Carter" nie doczeka się trzeciego sezonu. Najważniejsza przyczyna skasowania serialu jest prosta - niezadowalające wyniki oglądalności. Hayley Atwell, odtwórczyni tytułowej roli, dostała od razu angaż w innej produkcji ABC, zamówionej w tym samym czasie - proceduralu "Conviction". Poza serialami produkowanymi przez Netfliksa, jak "Daredevil" i"Jessica Jones", na placu boju pozostali już tylko "Agenci T.A.R.C.Z.Y", niezmiennie cieszący się sporą popularnością widzów.

REKLAMA
agentka carter class="wp-image-69449"

Najprawdopodobniej nie powstanie też spin-off "Agentów T.A.R.C.Z.Y", czyli "Marvel’s Most Wanted". Produkcja miała opowiadać o działaniach agentów Bobbi Morse (Adrianne Palicki) i Lance’a Huntera (Nick Blood), którzy odgrywali do niedawna znaczącą rolę w "Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D".  ABC nie zdecydowało się zamówić pilotażowego odcinka tego serialu na nadchodzący sezon. Zatem jeżeli dojdzie do jego realizacji, to w bliżej nieokreślonej przyszłości.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA