REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Alice Cooper odpowiada na zmiany w AC/DC: "Rose idealnie pasuje do zespołu"

Alice Cooper podzielił się swoją opinią na temat wyboru Axla Rose na nowego wokalistę AC/DC. Kilka dni temu członkowie zespołu ogłosili, że frontman Guns N' Roses zastąpi Briana Johnsona, który musiał zrezygnować z dalszych występów ze względu na problemy zdrowotne.

19.04.2016
11:26
Alice Cooper: "Rose idealnie pasuje do AC/DC"
REKLAMA
REKLAMA

"AC/DC wznowi światową trasę Rock or Bust z Axlem Rose na wokalu" - czytamy w oficjalnym oświadczeniu grupy. "Pragniemy wypełnić nasze wcześniejsze zobowiązania wobec tych, którzy wspierali nas przez te wszystkie lata i jesteśmy szczęśliwi, że Axl zaoferował nam swoją pomoc". Tym samym zespół wznowi koncerty już w maju, kiedy przyjedzie do Europy.

REKLAMA

Cooper twierdzi, że głos Rose’a idealnie pasuje do stylu grupy, a fanom wybierającym się na najbliższe koncerty AC/DC trafił się złoty bilet na loterii. Rose idealnie pasuje do AC/DC. Kto nie chciałby tego zobaczyć? Początkowo myślałem, że to jakiś primaaprilisowy żart. Później zastanowiłem się nad tym i powiedziałem do siebie - jego głos idealnie pasuje do ich stylu. To może wypalić - skomentował amerykański rockman.

Europejska trasa AC/DC z Axlem w składzie nie obejmuje Polski. Zespół będzie można zobaczyć 22 maja w czeskiej Pradze, a 29 tego samego miesiąca w niemieckim Hamburgu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA