REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Sequel filmu "Alicja w Krainie Czarów" doczekał się teasera

"Alice Through the Looking Glass", bo taki tytuł nosi druga część filmu "Alicja w Kranie Czarów" z 2010 roku dorobiła się pierwszego teasera. Ten króciutki materiał wideo nie zdradza może wiele, ale prezentuje się całkiem efektownie.

02.11.2015
9:49
Sequel filmu Alicja w Krainie Czarów doczekał się teasera
REKLAMA
REKLAMA

"Alicja w Krainie Czarów" to, w mojej opinii, jeden z najgorszych filmów, jaki wyszedł spod ręki Tima Burtona. Nie zmienia to jednak faktu, że na całym świecie zarobił przeszło miliard dolarów, podjęcie decyzji o stworzeniu sequela musiało więc być dla Disneya nad wyraz proste. Pierwsze informacje na jego temat pojawił się już w 2013 roku, teraz na profilu Walt Disney Studios na Twitterze udostępniony został pierwszy teaser tej produkcji.

REKLAMA

W "Alice Through the Looking Glass" zmienił się reżyser - Tima Burtona zastąpił James Bobin ("Ali G", "Muppety"), lecz reszta obsady pozostała ta sama. Ponownie zobaczymy więc Mię Wasikowską jako Alicję, Johnny'ego Deppa jako Szalonego Kapelusznika, Anne Hathaway jako Białą Królową i Helena Bonham Carter w roli Czerwonej Królowej. Za scenariusz znów odpowiedzialna jest Linda Woolverton, a muzykę napisze Danny Elfman. Film opowiadać będzie o powrocie tytułowej bohaterki do Krainy Czarów, która wspólnie z przyjaciółmi musi powstrzymać srogiego Władcę Czasu (Sacha Baron Cohen). "Alice Through the Looking Glass" trafi do kin 27 maja 2016 roku. Pełny zwiastun tej produkcji powinien pojawić się niebawem.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA