REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Takeshi Kovacs powraca. Netflix udostępnił zwiastun i ujawnił datę premiery „Altered Carbon: Resleeved”

Jeszcze nie tak dawno, bo pod koniec zeszłego miesiąca, po dwóch latach przerwy przyszło nam wrócić do świata „Altered Carbon”. A już niedługo znowu trafimy do rzeczywistości, gdzie ciała są tylko chwilową powłoką. Netflix udostępnił zwiastun animowanego „Altered Carbon: Resleeved” i zdradził datę premiery.

10.03.2020
9:34
Trailer Altered Carbon: Resleeved - animacji z uniwersum Altered Carbon
REKLAMA
REKLAMA

Akcja serii i książek Richarda K. Morgana osadzona jest w dalekiej przyszłości, kiedy to można przenosić się z ciała do ciała. Świadomość głównego bohatera Takeshi Kovacsa zostaje wszczepiona do nowego ciała, aby rozwiązać zagadkę pewnego morderstwa. W 1. sezonie serialu w protagonistę wciela się Joel Kinnaman, w jego 2. odsłonie – Anthony Mackie. Netflix już zapowiadał, że uniwersum Altered Carbon się powiększy. Słowa te nie zostały rzucone na wiatr.

Animowane „Altered Carbon” to spin-off serialu na podstawie prozy Richarda K. Morgana.

Takeshi Kovacs otrzymuje w nim nowe zadanie. Musi chronić tatuażystkę Yakuzy przed ninja i CTAC – żołnierzy na planecie Latimer. Spodziewajcie się więc, że będzie brutalnie, niegrzecznie i szybko. Tak przynajmniej wygląda to na zwiastunie:

Oczekiwania są całkiem spore. Za jakość fabuły ręczy bowiem Dai Sato. Pracował on przy „Cowboyu Bebop” czy „Ghost in the Shell: Stand Alone Complex” i „Wolf’s Rain”. Fani anime wiedzą więc czego się spodziewać po tym scenarzyście. Znają go też miłośnicy gier komputerowych, bo maczał on swoje palce chociażby w dwóch częściach serii „Resident Evil: Revelations”.

Wydaje się, że animowane spin-offy to nowy styl działania Netfliksa.

W końcu ten sam los spotkał serial na podstawie prozy Andrzeja Sapkowskiego „Wiedźmin” i w „The Witcher: Nightmare of the Wolf” zobaczymy losy Vesemira, czyli mistrza Geralta. Animacja ma umilić nam oczekiwanie na 2. sezon serialu, który pojawi się w 2021 roku.

REKLAMA

Do cyberpunkowej rzeczywistości wprost z wyobraźni Richarda K. Morgana powrócimy o wiele wcześniej. Już niedługo. Bo premiera „Altered Carbon: Resleeved” tuż, tuż.

Animowane „Altered Carbon: Resleeved” trafi na platformę Netflix już 19 marca 2020 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA