REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Amazon Prime Video nieśmiało prezentuje nowości. Sprawdź, co pojawi się w serwisie w październiku

Październik to miesiąc filmów i seriali. Tym razem swoją ramówkę prezentuje Amazon Prime Video.

04.10.2018
18:10
człowiek z wysokiego zamku sezon 3
REKLAMA
REKLAMA

Amazon Prime Video – co pojawi się w październiku

The Man in the High Castle - sezon 3

Znak rozpoznawczy Amazona, jedna z najgłośniejszych produkcji serialowych ostatnich lat. Człowiek z Wysokiego Zamku jest adaptacją powieści o tym samym tytule Philipa K. Dicka. To już trzeci sezon opowieści w alternatywnym świecie, w którym Alianci przegrywają drugą wojnę światową. Akcja serialu zaczyna się latach 60, gdy część dawnych ziem USA należy do Nazistowskiej Rzeszy, a cześć do Japończyków.

3. sezon The Man in the High Castle pojawi się już 5 października.

The Romanoffs

To nowy serial Matthew Weinera, który dał telewizji i światu doskonały serial Mad Men. Tym razem będziemy mogli obejrzeć produkcję złożoną z 8 samodzielnych. Każdy z nich opowie o ludziach, którzy twierdzą, że są przodkami Romanowowie, rosyjski ród wymordowany w trakcie rewolucji. W obsadzie między innymi Christina Hendricks, Isabelle Huppert, Aaron Eckhart.

Serial pojawi się 12 października.

Lore

To serial, który może spodobać się fanom grozy i horrorów. Lore jest antologią, która powstała na podstawie podcastu ze strasznymi historiami. Każdy odcinek opowie inną fabułę, która - przynajmniej w założeniu - powinna wywołać gęsią skórkę. Jeden z odcinków 2 serii opowie o hienach cmentarnych, które sprzedają zwłoki lekarzom. W pewnym momencie odkrywają, że lepiej sprzedać świeże zwłoki, więc zaczynają... zabijać ludzi. Brzmi groźnie, jak będzie, zobaczymy.

Serial pojawi się w serwisie 19 października.

Co jeszcze w Amazonie?

REKLAMA

Zgodnie z tym, co mówi film promocyjny, 26 października zobaczymy film Nigdy cię tu nie było. Pełną listę produkcji, które pojawią się w Amazonie w październiku możecie zobaczyć w materiale poniżej. Pamiętajmy jednak, że nie wszystkie filmy i seriale muszą być dostępne w Polsce.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA