REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Amazon wypuści serial, który wyreżyseruje Woody Allen

Woody Allen wyreżyseruje swój pierwszy w życiu serial. W dodatku nie dla stacji telewizyjnej, a dla Amazonu. Podekscytowani? Ja - patrząc na to, czego dokonała podobna platforma (Netflix z "House of Cards") - jak najbardziej tak. Wielkich nazwisk w serialach nie potrzeba - te doskonale dają sobie radę z mniej znanymi reżyserami - ale Woody Allen z pewnością przyciągnie uwagę, a o to Amazonowi też pewni chodzi.

13.01.2015
20:51
Amazon wypuści serial, który wyreżyseruje Woody Allen
REKLAMA
REKLAMA

Poza tym można liczyć po cichu na to, że skoro Allen nie miał zbyt dobrej passy w tworzeniu dobrych filmów na duży ekran, to istnieje szansa, że uda mu się na małym. Na razie serial Allena nie ma tytułu, póki co został roboczy nazwany “Untitled Woody Allen Project", ale wiadomo że każdy odcinek ma trwać około 30 minut. Oczywiście produkcja będzie dostępna tylko przez platformę Amazonu, który zresztą zamówił już cały sezon. Odważny ruch?

REKLAMA
woody allen serial amazon

Roy Price - wiceprezes Amazon Studios - skomentował całą sprawę, nazywając Woody'ego Allena wizjonerem i człowiekiem, który stworzył jedne z najlepszych filmów wszech czasów. Price dodał, że zaszczytem będzie pracować z takim reżyserem. Allen z kolei dodał od siebie: "Nie wiem jak się w to wszystko wpakowałem, nie mam pomysłów i nie jestem pewien, gdzie powinienem zacząć. Roy Price pewnie będzie tego żałować". Amazon z pewnością nie będzie tego żalować, w końcu już udowodnił (serialem "Transparent", który zgarnął dwa Złote Globy), że może walczyć zarówno z Netflixem, jak i poważnymi stacjami telewizyjnymi.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA