REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Znamy temat trzeciego sezonu "American Crime Story"

"American Crime Story", serial Ryana Murphy'ego, doczeka się trzeciego sezonu. Trudno się zresztą dziwić, bo emisja pierwszej serii, opowiadającej o sprawie O. J. Simpsona okazała się sukcesem. Zainteresowanie publiki i zdobyte nagrody (tegoroczne Emmy!) były jasnym dowodem na to, że warto kontynuować tę serię. Teraz wiemy, o czym opowie trzeci sezon serialu.

19.10.2016
10:36
"American Crime Story" - znamy temat trzeciego sezonu
REKLAMA
REKLAMA

"American Crime Story", tak jak i "American Horror Story", jest oczywiście antologią, co znaczy po prostu, że każdy sezon serialu opowiada nam inną historię. Klejne serie spaja temat nadrzędny - w "American Crime Story" jest to zbrodnia. Trzecia seria serialu ma opowiadać o morderstwie Gianniego Versace, słynnego projektanta mody.

Versace został zastrzelony 1997 roku, na Florydzie, w Stanach Zjednoczonych. Mężczyzna w wieku 50 lat zostaje zabity przez seryjnego mordercę, Andrew Cunanana. Versace był piątą i ostatnią ofiarą szaleńca, który sam po kilku dniach popełnił samobójstwo.

Ryan Murphy  class="wp-image-39158"
Ryan Murphy
REKLAMA

Trzeci sezon "American Horror Story" światło dziennie ujrzy zapewne w 2018 roku. Nie wiadomo jeszcze kto zagra w serialu. Zdjęcia mają ruszyć wiosną 2017 roku.

Zanim swoją premierę będzie miał sezon "Versace/Cunanan", obejrzymy drugi sezon "American Crime Story", który przedstawi losy osób będących ofiarami huraganu Katrina. Premiera została zapowiedziana na rok 2017.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA