REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Znamy datę premiery najnowszego sezonu American Crime Story

Rewelacyjna seria opowiadająca o głośnych zbrodniach wraca na ekrany telewizorów. Tym razem American Crime Story przedstawi morderstwo słynnego kreatora mody.

02.11.2017
11:09
Znamy datę premiery najnowszego sezonu American Crime Story
REKLAMA
REKLAMA

Od dawna wiemy, że w przygotowaniu są dwa sezony serialu American Crime Story. Pierwszy ma opowiadać o zabójstwie Versace, a drugi pokazywać ma grozę zniszczeń dokonanych przez huragan Katrina. Początkowo planowano, że w pierwszej kolejności zostanie wyemitowana historia o straszliwej sile żywiołu. Niestety, aby nakręcić sceny pokazujące Katrinę, potrzebne są odpowiednie warunki pogodowe na planie. Dlatego zdecydowano się zmienić kolejność emisji serii.

American Crime Story: The Assassination of Gianni Versace pojawi się 17 stycznia 2018 roku.

Pierwszy sezon opowiadał o sprawie O. J. Simspona i dokładnie pokazał proces, w którym prokuratura musiała wykazać winę sportowca oskarżonego o zabójstwo byłej żony. Warto dodać, że od początku wszystkie dowody wskazywały, iż to właśnie O. J. pozbawił ją życia. Świetna gra aktorska i umiejętna selekcja wydarzeń sprawiły, że American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona to jedna z najciekawszych produkcji serialowych zeszłego roku. Pierwszy sezon zdobył 9 statuetek Emmy i 2 Złote Globy.

Do tej pory pojawiły się dwa zwiastuny zbliżającego się sezonu. Nie można odmówić im tajemniczości, a co za tym idzie... nie mówią nam wiele o serialu.

REKLAMA

Sprawa śmierci Versace do dzisiaj budzi kontrowersje. Policja ustaliła, że do zabójstwa doszło na skutek kłótni kochanków, ale pojawiają się hipotezy, że w sprawę zamieszana była mafia. W powstawaniu nowych teorii pomaga fakt, że zabójca projektanta po kilku dniach popełnił samobójstwo.

Wiemy, że Penélope Cruz wcieli się w siostrę Gianniego. Donatella Versace również była projektantką mody. W obsadzie wystąpi również Ricky Martin, który wcieli się w Antonio D’Amico. Słynnego projektanta mody zagra Edgar Ramírez. Nad scenariuszem pracuje Tom Rob Smith.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA