REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Wiemy, o czym opowie nowy sezon "American Crime Story". Tematem będzie słynny seksskandal

Ryan Murphy nie próżnuje. Choć w ubiegłym roku obejrzeliśmy dopiero pierwszy sezon "American Crime Story", który opowiedział o sprawie O.J. Simpsona, słynnego sportowca i aktora, oskarżonego o zabicie własnej żony, wiemy już o czym opowiedzą dwie kolejne serie. Teraz poznaliśmy temat czwartego z kolei sezonu, który - jak się okazuje - przedstawi historię seksskandalu z udziałem m. in. Moniki Lewinsky.

19.01.2017
12:11
Nowy sezon "American Crime Story" opowie o słynnym seksskandalu
REKLAMA
REKLAMA

Nowy sezon "American Crime Story", który niewiadomo jeszcze kiedy ujrzy światło dzienne, oparty będzie na książce "A Vast Conspiracy: The Real Sex Scandal That Nearly Brought Down a President" autorstwa Jeffreya Toobina.

Publikacja opowiada o seksskandalu z udziałem Billa Clintona, byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych, w który zamieszane były także Monica Lewinsky, Paula Jones i Kenneth Starr.

 class="wp-image-39159"
REKLAMA

Przypomnijmy, że nadchodzący sezon "American Crime Story" opowie o huraganie Katrina, a kolejny o sprawie śmierci Gianniego Versace, który został zamordowany w 1997 roku.

A już w marcu obejrzymy nową produkcję Ryana Murphyego, "Feud". Serial opowie o rywalizacji pomiędzy dwiema aktorkami, które w latach 60. ubiegłego stulecia starały się o udział w produkcji "Co się zdarzyło Baby Jane?" i odpowie na pytanie, jak to się stało, że ostatecznie dwie wielkie gwiazdy kina razem zagrały we wspomnianym filmie. W rolach głównych zobaczymy Jessikę Lange i Susan Sarandon.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA