REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Ryan Murphy zapowiada powrót Rubber Mana w 10. sezonie „American Horror Story”

Nie wiemy jeszcze, kiedy zobaczymy 10. sezon „American Horror Story”, ale możemy być pewni, że pojawi się w nim znany i lubiany Rubber Man. Twórca serialu podzielił się zdjęciem ikonicznego już kostiumu na mediach społecznościowych.

27.04.2020
10:13
American Horror Story 10 sezon Rubber Man
REKLAMA
REKLAMA

Niewiele na razie wiadomo o 10. sezonie „American Horror Story”. Twórca serialu postanowił uchylić rąbka tajemnicy, zdradzając, że pojawi się w nim dobrze znana wszystkim fanom postać. A właściwie strój, który na przestrzeni kolejnych odsłon produkcji przechodził z rąk do rąk. Ryan Murphy udostępnił na swoim Instagramie zdjęcie Rubber Mana.

Twórca podzielił się z fanami „American Horror Story” fotką mężyczny w lateksowym kostiumie.

Zdjęcie opatrzył jakże zachęcającym fanów do snucia różnorakich teorii opisem:

Nadchodzi wkrótce…

Od pierwszego sezonu „American Horror Story” kostium Rubber Mana przechodził z rąk do rąk. Jednoznacznie kojarzący się z praktykami BDSM strój wkładał Chad Warwick, Tate Langdon, Ben Harmon czy Michael Langdon.

Każdy sezon „American Horror Story” opowiada inną historię.

Serial od emisji pierwszego sezonu w 2011 roku cieszy się sporym zainteresowaniem publiczności. W każdej jego odsłonie, twórcy opowiadają zupełnie inną opowieść. I ta formuła wciąż będzie kontynuowana. W styczniu 2020 roku, po sukcesie „American Horror Story: 1984”, produkcja została przedłużona o kolejne trzy sezony.

Na razie niewiele wiadomo na temat nadchodzącego, 10. sezonu serialu. Jednakże poznaliśmy już całkiem sporo nazwisk z obsady. Wystąpią w nim: Sarah Paulson, Kathy Bates, Leslie Grossman, Billie Lourd, Adina Porter, Lily Rabe, Angelica Ross, Finn Wittrock, Evan Peters i Macaulay Culkin.

REKLAMA

Dotychczas kolejne odsłony serialu debiutowały jesienią.

Zdjęcia do 10. sezonu „American Horror Story” miały rozpocząć się pod koniec marca 2020 roku, jednakże z powodu pandemii koronawirusa trzeba było zmienić plany. Nie wiadomo więc, kiedy należy spodziewać się emisji serialu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA