REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Znaleźli sposób na zamknięte kina. Amondo rusza z wirtualnymi pokazami – w ofercie przedpremierowe seanse

Tęsknicie za kinem? My też. Na szczęście kina tęsknią też za nami. Stołeczne Amondo przygotowało nie lada gratkę dla wszystkich kinomanów. Teraz każdy może kupić bilet i obejrzeć film w wirtualnej sali. Wśród wyświetlanych w ten sposób produkcji znalazło się miejsce na kilka przedpremierowych tytułów.

23.04.2020
13:32
Amondo uruchomiło wirtualną salę kinową. Pokazuje przedpremiery
REKLAMA
REKLAMA

Warszawskie kino Amondo wychodzi naprzeciw potrzebom każdego polskiego kinofila. Nie trzeba być mieszkańcem stolicy, aby skorzystać z jego oferty. Bez względu w jakim mieście się aktualnie znajdujecie, będzie okazja, aby poczuć namiastkę normalności w tych szalonych czasach. Zasady są bowiem powszechnie znane. Wystarczy kupić bilet, aby móc obejrzeć film. I to w przedpremierze.

Filmy w wirtualnej sali kinowej.

W zeszłym tygodniu za sprawą Kina w domu można było obejrzeć dostępny w serwisach VOD dramat „Żegnaj mój synu”. Pokaz w wirtualnej sali okazał się sukcesem, dlatego Amondo zdecydowało się kontynuować akcję. Od piątku, 24 kwietnia, przez cały tydzień o 18:00 będą odbywać się pokazy kolejnych filmów. Wśród nich są produkcje, które gościły w repertuarze przed pandemią i tytuły przedpremierowe.

Jeśli chodzi o przedpremiery, w sobotę w wirtualnej sali kinowej będzie można zobaczyć „Obrazy bez autora”, we wtorek „Ojca”, a w środę „Żegnaj mój synu”.

Kup bilet i oglądaj.

Jak to działa? Bardzo prosto. Wystarczy w serwisie ekobilet kupić bilet w niezbyt wygórowanej cenie. Wejściówki kosztują 12,50 zł. Na podany adres e-mail przyjdzie potwierdzenie zakupu, a potem link do filmu wraz z hasłem, które zostanie aktywowane na 5 minut przed rozpoczęciem seansu. Nie trzeba być punktualnym, bo projekcje można zacząć do godziny 19:00, a produkcja będzie dostępna online jeszcze godzinę po jej planowym zakończeniu (czyli mniej więcej do 22:00).

REKLAMA

Pełna lista tytułów emitowanych online przez kino Amondo wraz z datami projekcji:

  • Tam gdzieś musi być niebo - piątek, 24 kwietnia 18:00
  • Obrazy bez autora - sobota, 25 kwietnia 18:00
  • Błąd systemu - niedziela, 26 kwietnia 18:00
  • Niewidoczne życie sióstr Gusmão - poniedziałek, 27 kwietnia 18:00
  • Ojciec - wtorek, 28 kwietnia 18:00
  • Żegnaj mój synu - środa, 29 kwietnia 18:00
  • Tajemnica Henriego Picka - czwartek, 30 kwietnia 18:00
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA