REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. YouTube
  3. Dzieje się

Andrzej Duda wystąpił u Karola Paciorka. Godzinny wywiad z prezydentem RP już na platformie YouTube

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się II tura wyborów prezydenckich. Obywatele mają coraz mniej okazji, by zweryfikować swoją wiedzę na temat dwójki kandydatów. Dlatego tak ciekawą okazją do wysłuchania opinii urzędującego prezydenta wydaje się opublikowany właśnie na YouTubie godzinny wywiad. Andrzej Duda wystąpił u Karola Paciorka.

09.07.2020
18:49
andrzej duda wywiad
REKLAMA
REKLAMA

Na kanale Imponderabilia opublikowano wcześniej pięć podobnych wywiadów z innymi kandydatami na urząd Prezydenta Polski. Karol Paciorek postawił sobie bowiem za punkt honoru pokazanie pełnego politycznego spektrum przed I, a później też II turą wyborów. Umówienie rozmowy z urzędującą głową państwa okazało się najtrudniejsze i najbardziej czasochłonne, ale Andrzej Duda finalnie pojawił się u popularnego youtubera i przyjął takie same warunki rozmowy jak pozostali kandydaci.

Efekt finalny tego spotkania możemy już oglądać za darmo na YouTubie. Całe nagranie trwa nieco ponad 1 h 16 minut, ale oprócz właściwej rozmowy z prezydentem zawiera także dosyć długi wstęp. Karol Paciorek wyjaśnia w nim swoje nastawienie do wywiadu z prezydentem oraz widoczne na jego twarzy wzburzenie, a także namawia Polaków do wzięcia udziału w wyborach.

Andrzej Duda wywiad – o co Karol Paciorek zapytał urzędującego prezydenta?

Założyciel kanału Imponderabilia rozpoczął dyskusję z prezydentem od rozmowy o jego... przeciwnikach politycznych, a nie samym programie. Andrzej Duda z dosyć dużą łatwością wymienił więc kolejne plusy i minusy kontrkandydatów. Następnie zaczęła się właściwa część rozmowy, w której podjęto takie tematy jak podziały w polskim społeczeństwie, konflikt wokół Trybunału Konstytucyjnego, pandemia koronawirusa czy wetowanie ustaw rządowych.

REKLAMA

Jak oglądający ocenią obie strony opublikowanej rozmowy? I czy wywiad z Andrzejem Dudą w jakikolwiek sposób może wpłynąć na niedzielne wyniki wyborów? Na tego typu dywagacje przyjdzie nam zapewne jeszcze trochę poczekać. W momencie pisania tego tekstu opublikowaną na YouTubie rozmowę obejrzało nieco ponad 30 tys. osób. A komentarze pod wideo są w większości sceptycznie nastawione do kandydata Zjednoczonej Prawicy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA