REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. Dzieje się

Film "Ania" trafił sieci. Gdzie obejrzeć obraz o Annie Przybylskiej?

Film dokumentalny o Annie Przybylskiej jest już dostępny w VOD. Inspirująca historia Marylki ze "Złotopolskich", przeplatana niepublikowanymi dotąd materiałami z prywatnych archiwów, zadebiutowała w kinach jesienią zeszłego roku, a już teraz można obejrzeć ją w serwisie VOD. Gdzie obejrzeć film "Ania"?

03.03.2023
12:02
ania film gdzie obejrzec
REKLAMA

"Ania" to pełnometrażowy film dokumentalny o Annie Przybylskiej, która po przejściu operacji usunięcia guza trzustki, odeszła w 2014 roku. Aktorka znana jest z telenoweli "Złotopolscy", gdzie wcieliła się w rolę Marylki, a także z filmów "Kariera Nikosia Dyzmy", "Ciemna Strona Wenus" czy "Bilet na księżyc". Spełniała się w roli nie tylko aktorki, ale również modelki, przyjaciółki czy matki. Dokument zawiera niepublikowane materiały z prywatnych archiwów najbliższych Anny Przybylskiej oraz wywiady z aktorką.

REKLAMA

"Ania" – gdzie obejrzeć film dokumentalny?

Aktorką wspominała nie tylko jej rodzina, czyli partner Jarosław Bieniuk, córka Oliwia i mama wraz siostrą, ale również artyści, którzy mieli okazję współpracować z Anną Przybylską - Jan Englert, Paweł Małaszyński, Michał Żebrowski, Anna Dereszowska i inni.

REKLAMA
Zwiastun filmu dokumentalnego "Ania"

Film w reżyserii Michała Bandurskiego i Krystiana Kuczkowskiego dostępny jest w TVP VOD.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA