REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Ania Shirley wróci na Netfliksa w przyszłym roku. Powstanie trzeci sezon serialu Ania, nie Anna

Powstanie trzeci sezon Ania, nie Anna, serialowej wersji opowieści o Ani z Zielonego Wzgórza. Informację podali producenci serii, Netflix i CBC.

16.08.2018
12:53
Ania nie anna netflix 3 sezon
REKLAMA
REKLAMA

Ania, nie Anna, serial oryginalny Netfliksa, cieszy się dużą popularnością wśród widzów. Napisana przez Lucy Maud Montgomery historia niesfornej Ani Shirley została odświeżona i wzbogacona o wątki dotyczące aktualnych problemów. Takich jak choćby kwestia dyskryminacji rasowej.

Produkcją trzeciego sezonu Ania, nie Anna zajmą się showrunnerka Moira Walley-Becket i producentka wykonawcza Miranda de Pencier. Zdjęcia rozpoczną się jeszcze w rym roku, powstaną w Ontario i na Wyspie Księcia Edwarda. Sezon trwać będzie 10 godzin.

Na początku lipca premierę miał drugi sezon serialu Ania, nie Anna

Myślę, że wielu widzów byłoby rozczarowanych, gdyby fabuła nie doczekała się kontynuacji. Tym bardziej, że netfliksowa seria nie jest kolejnym typowym przełożeniem książki na realia ekranowe. Twórcom udało się w sprytny sposób rozprawić się ze starymi, zakurzonymi postaciami wykreowanymi przez Lucy Maud Montgomery. Na przykład z postacią Mateusza Cuthberta – mieszkającego z siostrą starego kawalera, który staje się opiekunem Ani. Wraz z jej pojawieniem zamknięty w sobie mężczyzna powoli, krok po kroku gubi kolejne fragmenty swojego pancerza.

REKLAMA

Na razie wiemy jedynie, że 3. sezon również będzie wierny powieści kanadyjskiej pisarki. Możemy się także spodziewać pewnych zmian i nowych postaci. No i oczywiście kolejnych przygód niesfornego rudzielca.

Premiera trzeciego sezonu serialu zaplanowana jest na 2019 r. Dwa pierwsze sezony możecie obejrzeć na Netfliksie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA