REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. YouTube

„BATZ” to najlepsza internetowa animacja, jaką kiedykolwiek widziałem

Zaledwie kilka dni temu pisałem o cudownej animacji stylizowanej na połączenie anime z baśnią. Byłem pod wrażeniem tego, jak wiele może stworzyć jeden człowiek, o ile posiada odpowiedni talent. To jednak „BATZ” jest animacją, która stawia niezależne, krótkometrażowe produkcje na zupełnie nowym poziomie. Po prostu cudo!

29.04.2015
15:06
„BATZ” to najlepsza internetowa animacja, jaką kiedykolwiek widziałem
REKLAMA
REKLAMA

„BATZ” nie różni się poziomem od krótkometrażowych produkcji pochodzących od Disney’a czy Pixara. Może twórcom brakuje jeszcze nieco doświadczenia w kwestii narracji. Uprawiam teraz jednak zwyczajne czepialstwo. Produkcja stworzona przez dwóch utalentowanych internautów to po prostu świetna baja:

REKLAMA

Za „BATZ” odpowiada zaledwie dwóch twórców - Max Maleo oraz Aurélien Predal. Cieszy mnie, że para utalentowanych producentów została odpowiednio nagrodzona. „BATZ” zostało dostrzeżone na wielu festiwalach. Lista nagród dla autorów animacji jest naprawdę pokaźna, o czym możecie się przekonać na oficjalnej stronie tego filmu. Tam też znajdziecie prześliczne grafiki koncepcyjne.

Co tutaj dużo pisać – moim zdaniem te 51 tysięcy wyświetleń w serwisie Vimeo to zdecydowanie za mało. Tym samym do spędzenia 7 minut z „BATZ” zachęcam wszystkich, starszych i młodszych. Przecież i tak nie macie nic ciekawszego do roboty.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA