REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. YouTube

Zabawna i mądra animacja w stylu studia Pixar. Zobacz "Stellar Moves: The Story of Pluto"

"Stellar Moves: The Story of Pluto" to dowcipna i pouczająca animacja, którą zobaczyć możemy na Vimeo. Za jej powstanie odpowiedzialnych jest kilka osób, w tym Millivette Gonzalez, Tabia Lees i Valerie Sattazahn. Krótkometrażowa animacja opowiada o historii dwóch przyjaciół, z których jedno próbuje swoich sił w popularnym talent-show.

26.05.2015
11:46
Stellar Moves: The Story of Pluto - zabawna i mądra animacja w stylu studia Pixar
REKLAMA
REKLAMA

Głównymi bohaterami "Stellar Moves: The Story of Pluto" są planety. Dwójka przyjaciół ogląda zapowiedź popularnego talent-show, w którym sławę może zdobyć ten, kto świetnie tańczy. Wygrany ma szansę dołączyć do zespołu The Planets. Koleżanka Pluto sugeruje, że ten powinien wziąć udział w programie. On jednak twierdzi, że nie będzie pasował do członków grupy, ponieważ... nie potrafi tańczyć. Mimo jego braku pewności siebie, przyjaciele rozpoczynają przygotowania.

Postaci, które widzimy w "Stellar Moves: The Story of Pluto" kojarzą się z tymi, jakie znamy z filmów studia Pixar. Szczególnie podobne wydają się do tych, które zobaczymy w najnowszej produkcji "W głowie się nie mieści". Jej premiera odbędzie się już niebawem, bo w lipcu tego roku.

REKLAMA


"Stellar Moves: The Story of Pluto" to sympatyczna opowieść o przyjaźni i byciu innym. Na potrzeby zdawałoby się zwykłej historii, zaadaptowano problemy wszechświata i statusu Plutona, który nie jest już traktowany jak planeta, ale jak planeta karłowata.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA