REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Animaniacy wrócą? Nie ma co, to prawdziwy czas rebootów

Animaniacy najprawdopodobniej doczekają się reboota. W nowej wersji telewizyjnego show palce maczać ma sam Steven Spielberg, zresztą tak jak poprzednio, kiedy to był producentem wykonawczym serii.

31.05.2017
8:53
Będzie reboot animaniaków
REKLAMA
REKLAMA

Kojarzycie Animaniaków? Jednymi z bohaterów tej kreskówki byli słynni Pinky i Mózg czyli laboratoryjne myszy, które codziennie kombinowały, jak przejąć władzę nad światem. Na pewno znacie też szalone rodzeństwo: Yakko, Wakko i Dot, płatające figle. Yakko, Wakko i Dot wyglądają jak połączenie zwierząt i ludzi, choć nie jest jasne o jakie zwierzęta chodzi. To po prostu humanoidalne stworki. To właśnie m. in. ci bohaterowie mieliby wrócić na telewizyjne ekrany. Na razie nie wiadomo, jak dokładnie nowa wersja znanej kreskówki miałaby wyglądać.

Mam tylko nadzieję, że nie doczekamy się Animaniaków, które będą wyglądały jak nowe Smerfy.

 class="wp-image-31302"
REKLAMA

Za przygotowanie odnowionej wersji Animaniaków odpowiadać mają Amblin Television i Warner Bros. Kiedy produkcja ruszy? Tego jeszcze nie wiadomo.

Przypomnijmy, że Animaniacy to amerykański serial animowany, który powstawał w latach 90. ubiegłego wieku. Przez wiele lat był nadawany w polskiej telewizji. Jeśli reboot zachowałby ducha oryginału, to chętnie sięgnęłabym bo nowy serial. Zwłaszcza, że Pinky i Mózg byli jednymi z moich ulubionych kreskówkowych postaci.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA