REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Anna z serialu "Kim jest Anna?" nagrywa swój program będąc w areszcie domowym

Anna Delvey, która rozgłos zyskała dzięki serialowi Netfliksa "Kim jest Anna?", postanowiła zorganizować swoje własne show. W "Delvey’s Dinner Club" pojawią się goście, którzy zasiądą wraz z Anną Delvey do kolacji w jej domu. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że kobieta obecnie odbywa swój wyrok w postaci aresztu domowego.

26.01.2023
14:33
anna delvey program reality show
REKLAMA

Anna Sorokin, szerzej znana jako Anna Delvey, fałszywa dziedziczka fortuny, od 2013 do 2017 roku okradała zarówno restauracje i hotele, jak i linie lotnicze, operując podrobionymi czekami. Kobieta miała niezwykły dar przekonywania – potrafiła swoimi opowieściami tak oczarować ludzi, że stali bywalcy na salonach bez mrugnięcia okiem płacili jej za ekskluzywne wakacje, luksusowe apartamenty i kolacje w najdroższych restauracjach.

REKLAMA

Po wielu perturbacjach, pobycie na wolności i ponownych aresztowaniach, Anna Sorokin w październiku 2022 roku została zwolniona z więzienia na rzecz odbycia aresztu domowego.

Jak podaje Twój Styl, w wywiadzie, który udzieliła dla New York Times, wypowiedziała się na temat swoich planów na przyszłość:

Pracuję teraz nad wieloma projektami i sztuka jest na pewno jednym z nich. Dużo się u mnie dzieje. Pracuję nad własnym podcastem, w którego każdym odcinku będę miała innego gościa. Ale on nie ma jeszcze ostatecznego kształtu. Trudno jest nagrać coś dobrej jakości w więzieniu. No i jest też moja książka

mówi w wywiadzie Anna Delvey.

"Delvey’s Dinner Club" – nowy program Anny Delvey

Wygląda na to, że plan Sorokin nabrał barw i podcast zamienił się reality show. Kobieta postanowiła, że historię, którą przedstawił Netflix w serialu "Kim jest Anna?", opowie tym razem swoimi ustami. Jaki będzie format programu?

W związku z tym, że Delvey odsiaduje obecnie wyrok w areszcie domowym, kolacja dla zaproszonych goście odbędzie się w jej domu. Jak podaje Collider, w kameralnych kolacjach na specjalne zaproszenie wezmą udział aktorzy, muzycy czy dziennikarze, dla których gotował będzie prywatny szef kuchni. To sposób na odbudowanie wizerunku Anny Sorokin i ukształtowania planów na przyszłość.

Na temat nowego formatu wypowiedziała się Courtney White, CEO przedsiębiorstwa Butternut, które podjęło się wyprodukowania programu:

REKLAMA

Często mówi się, że najlepszym sposobem na poznanie kogoś jest wspólny posiłek. Wszyscy desperacko pragniemy dowiedzieć się, kim naprawdę jest Anna. "Delvey's Dinner Club" ujawni prawdziwą kobietę stojącą za wszystkim, co przeczytaliśmy i obejrzeliśmy o Annie. Przełamuje swoją historię własnymi słowami

mówi Courtney White.

Na ten moment nie wiadomo, kiedy dokładnie ukaże się program Anny Delvey. Wiadomo natomiast, że wymarzonymi gośćmi nadchodzącej serii są między innymi Elon Musk, Madonna czy serbska artystka Marina Abramovic.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA