REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Anne Hathaway powróci do roli Catwoman?

Choć solowego filmu poświęconego Catwoman nie ma póki co w planach Warner Bros., Anne Hathaway wyraziła chęć powrotu do tej roli, w którą wcieliła się w filmie "Mroczny Rycerz powstaje" Christophera Nolana. 

12.09.2016
14:35
Anne Hathaway chciałaby powrócić do roli Catwoman
REKLAMA
REKLAMA

Interpretacja Catwoman w wykonaniu Anne Hathaway była dość nieortodoksyjna, w związku z czym podzieliła fanów. Jedni byli nią zachwyceni, inni pomstowali na tak swobodne podejście materiałów źródłowych w postaci komiksów. W wywiadzie, którego udzieliła Variety, wyznała, że bardzo chciałaby powrócić do tej roli. Jak przyznała, udział w filmie "Mroczny Rycerz powstaje" był dla mniej świetnym doświadczeniem, w który włożyła wiele serca. Uważa się też za wielką fankę uniwersum DC.

anne-hathaway-catwoman-2 class="wp-image-74125"
REKLAMA

Czy szanse na powrót Anne Hathaway do roli Catwoman jest choć trochę realny? Póki co postać ta nie znajduje się w planach DC Extended Universe, jeśli miałoby dojść do powstania spin-offu, którego bohaterką miałaby być Kobieta-Kot, to raczej nie wcześniej, niż po 2020 roku. Niewykluczone jest oczywiście pojawienie się Catwoman w którejś z innych produkcji, na przykład "Batmanie" Bena Afflecka. Tylko czy nawet gdyby do tego doszło, Hathaway mogłaby otrzymać angaż? Wydaje się, że Warner Bros. raczej poszukiwać będzie innej aktorki, która nie miała jeszcze okazji wcielić się w tę rolę.

W ramach DC Extended Universe ukazały się dotychczas trzy filmy: "Człowiek ze stali", "Batman v Superman" oraz "Legion samobójców". W 2017 roku na ekrany kin wejdą dwa kolejne widowiska: "Wonder Woman" i "Justice League".

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA