REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Nowa ruda w mieście! Czekacie na Anię z Zielonego Wzgórza od Netfliksa? Jest data premiery serialu

Anne to nadchodzący serial Netfliksa, który jest adaptacją Ani z Zielonego Wzgórza autorstwa Lucy Maud Montgomery. Jako że książka i filmy z Megan Follows w roli głównej należą do moich ulubionych dzieł z dzieciństwa, mocno czekam na ekranizację amerykańskiej platformy. W sieci pojawiła się nowa zapowiedź serialu, która zdradza datę premiery pierwszego sezonu.

09.02.2017
9:55
Nowy serial Netfliksa - Ania
REKLAMA
REKLAMA

Wideo, zapowiadające Anne, co tu dużo pisać, jest świetne. Wszystkie rude, które pojawiają się w materiale są bohaterkami oryginalnych produkcji Netfliksa i wszystkie mają ogromne znaczenie dla fabuły serialów, w których się pojawiają. Wszak podobnie będzie z Anne, która jest przecież główną bohaterką produkcji.

W rolę rudowłosnej sieroty, która znajduje dom u rodzeństwa Cuthbertów, wcieliła się Amybeth McNulty.

Pierwszy sezon produkcji liczyć będzie osiem odcinków. Oprócz Amybeth McNuly na ekranie zobaczymy m. in. Geraldine James w roli Maryli, opiekunki Ani, R. H. Thomsona jako Mateusza, opiekuna dziewczynki, Dalilę Belę jako przyjaciółkę głównej bohaterki, Dianę i Lucasa Jade'a Zumanna, który wcielił się w Gilberta, wielką miłość Ani Shirley.

REKLAMA

Premiera serialu Anne odbędzie się za kilka miesięcy. 21 maja 2017 roku osiem odcinków trafi do platformy Netflix.

Już nie mogę się doczekać!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA