REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Zwiastun filmu animowanego "Anomalisa" to najpiękniejsze, co dzisiaj zobaczysz

Ci, którzy widzieli już film "Anomalisa", rozpływają się nad nim w zachwytach. Dla całej reszty, która nie miała okazji być na żadnym festiwalu, gdzie odbywały się przedpremierowe projekcje, fenomen tej animacji mógł wydawać się niezrozumiały. Do dzisiaj, bowiem w sieci właśnie pojawił się pierwszy zwiastun tej produkcji, który znakomicie go wyjaśnia.

03.11.2015
9:49
Zwiastun animacji Anomalisa to najpiękniejsze, co dzisiaj zobaczysz
REKLAMA
REKLAMA

"Anomalisa" prezentuje się bowiem obłędnie: wygląda pięknie i zjawiskowo, a zwiastun zapowiada bardzo emocjonalną, wzruszającą i intrygującą historię, kierowaną przede wszystkim do widzów dorosłych. Głównym bohaterem tej animacji wykonanej w technice poklatkowej jest Michael Stone, pisarz, autor poczytnych książek, mający olbrzymie trudności z wchodzeniem w relację i nawiązywani więzi z innymi ludźmi. Podczas służbkowego pobytu w hotelu, poznaje kogoś, kto wydatnie wpłynie na jego życie.

Jak możemy wyczytać z przedpremierowych recenzji, forma filmu "Anomalisa" nie jest tu jedynie efektowną, acz pustą wydmuszką, lecz ma ogromne znaczenie dla opowieści.

REKLAMA

Za reżyserię filmu odpowiedzialni są Charlie Kaufman oraz Duke Johnson. "Anomalisa" jest adaptacją sztuki o tym samym tytule, którą Kaufman napisał w 2005 roku. Głosów bohaterom udzielą Jennifer Jason Leigh, David Thewlis i Tom Noonan. Część środków na sfinansowanie produkcji pochodzi ze zbiórki crowdfundingowej. "Anomalisa" trafi do kin w styczniu 2016 roku. Jest na co czekać.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA