REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Wiemy, co działo się ze Scottem podczas Avengers 3. Nowy spot filmu Ant-Man i Osa

Premiera filmu Ant-Man i Osa zbliża się wielkimi krokami i Marvel co chwilę udostępnia nowe materiały promocyjne. Teraz do sieci trafił nowy spot reklamowy. Poznaliśmy także kilka szczegółów odnośnie kostiumu superbohaterki.

18.06.2018
21:48
Ant-Man i Osa spot quantum realm
REKLAMA
REKLAMA

Już w scenie po napisach oryginalnego Ant-Mana widzieliśmy kostium Osy, którego używała matka Hope i który miał przypaść jej samej. W kolejnych materiałach strój uległ jednak modyfikacjom, zyskując m.in. skrzydła. Na pewno niemała w tym zasługa Hanka Pyma, twórcy zmniejszających się kostiumów oraz ojca Hope. Naukowiec zainstalował w kombinezonie kilka nowinek technicznych.

Wygląda na to, że Osa steruje nim za pomocą swojego umysłu.

Takiego zdania jest Evangeline Lilly, która wciela się superbohaterkę. W rozmowie ze ScreenRant.com aktorka zdradziła:

Mój kostium jest ulepszeniem stroju Scotta Langa, który nosi oryginalną wersję Hanka z lat 60. Dodaliśmy więc do mojego kombinezonu trochę nowości technicznych, takich jak blastery na nadgarstkach czy skrzydłach. Wszystko jest systemem reakcji na to, o czym pomyślę. Nie muszę wykonywać żadnej aktywności fizycznej. (…)

Lilly dodała także, że według niej całość w jakiś sposób łączy się z jej mózgiem, przez co ma ona podobną kontrolę nad strojem, co choćby Iron Man. Warto także zauważyć, że blastery czy żądła są dodatkiem stricte ofensywnym, a żadnej broni nie znajdziemy w kombinezonie Ant-Mana.

Ponadto w sieci pojawił się nowy spot promujący film Ant-Man i Osa.

Scott ma w nim pewne problemy z rozmiarem, a jak widzieliśmy w poprzednich materiałach, nie są to jego jedyne perypetie z kostiumem. Ponadto szumny początek zwiastuje informacje na temat tego, co w trakcie wydarzeń z Wojny bez granic działo się z tytułowymi bohaterami. Otóż Ant-Man przebywał… w areszcie domowym. Całkiem niezła wymówka, by nie stawić czoła Thanosowi.

REKLAMA

Na ekranie oprócz wspomnianej Lilly ponownie zobaczymy Paula Rudda czy Michaela Douglasa. Ponadto w produkcji zagrają Laurence Fishburne oraz Michelle Pfeiffer. Za kamerą ponownie stanął Peyton Reed.

Światowa premiera filmu Ant-Man i Osa zaplanowana jest na 6 lipca, jednak do polskich kin obraz trafi dopiero 3 sierpnia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA