REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Dzieje się

Antek Królikowski na plakacie filmu "Porady na zdrady 2" ma taki podpis, że ktoś chyba robi sobie z niego żarty

Antek Królikowski powraca w nowej roli. Niebawem aktora będzie można zobaczyć w filmie "Porady na zdrady 2". W sieci pojawiły się już plakaty promujące film z głównymi bohaterami. Ten z udziałem Antka Królikowskiego rozbawił internautów, natomiast hasło na plakacie "sercowy zawodowiec" jest dość niezręczne w kontekście skomplikowanego życia miłosnego Antka.

04.07.2023
13:19
Antek Królikowski
REKLAMA

Życie uczuciowe Antka Królikowskiego przypomina telenowelę, tym bardziej w odniesieniu do tego, co dzieje się u aktora po rozstaniu z Joanną Opozdą. Niekończące się dramy i wzajemne oskarżenia mocno przysłoniły życie zawodowe Królikowskiego.

REKLAMA

Królikowski na najnowszym plakacie jako "sercowy zawodowiec". Fanów rozbawiło to hasło .

Wiadomo, że już za kilka tygodni premierę będzie miał najnowszy film z udziałem Antka "Porady na zdrady 2". W komedii romantycznej poza Królikowskim na dużym ekranie zobaczymy takie gwiazdy jak m.in. Barbara Kurdej-Szatan, Julia Kamińska, Tomasz Karolak czy Rafał Zawierucha.

Dodajmy, że Antek wciela się w postać Franka, który ma za zadanie pocieszać kobiety po tym, jak inni faceci złamali im serca. Na plakacie z aktorem widnieje napis "sercowy zawodowiec", co w połączeniu z jego perypetiami miłosnymi wypada dość niezręcznie. Na Twitterze internautów bawi najnowszy plakat z Królikowskim. Piękny żart - czytamy. W "Poradach na zdrady 2" bohater grany przez Antka nie tylko pociesza kobiety. Musi też ratować swój związek. Co ciekawe, w filmie jego partnerka ma na imię dokładnie tak, jak była żona, czyli Joanna.

REKLAMA

Królikowski narzekał na wysokość alimentów na syna

Ostatnio znów głośno było o życiu prywatnym aktora. Antek w wywiadzie narzekał, że alimenty na jego synka Vincenta są duże. Podkreślił jednak, że sprzedaje dom. Wtedy będzie mógł uregulować wydatki na chłopca.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA