REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Anthony Hopkins zagra głównego bohatera serialu Westworld

Anthony Hopkins wcieli się w postać Roberta Forda, jednego z najważniejszych bohaterów serialowego Westworld. Potraficie wskazać większe nazwisko spośród wszystkich aktorów występujących w serialach? Przy całym szacunku dla Kevina Spacey - nie sądzę aby ktokolwiek dał radę.

23.07.2014
17:42
Anthony Hopkins zagra głównego bohatera serialu Westworld
REKLAMA

 Westworld jest telewizyjną adaptacją filmu o tym samym tytule z 1973 roku. A właściwie: ma być, bo o dalszych losach produkowanego przez HBO serialu zadecyduje odcinek pilotażowy i to, jak spodoba się szefostwu stacji. Ale umówmy się - skoro udało się zaangażować Hopkinsa, z dużą dozą prawdopodobieństwa można oczekiwać, że na pierwszym epizodzie się nie skończy. Poza Sir Anthonym, w obsadzie Westworld zobaczymy także Evan Rachel Wood (m.in. "Zapaśnik", "Co nas kręci, co nas podnieca").

REKLAMA

Grany przez Hopkinsa doktor Robert Ford genialny i bezkompromisowy dyrektor futurystycznego parku rozrywki Westworld. Odwiedzający ów park mogą walczyć z odgrywającymi różne historyczne role androidami. Starcia zawsze kończą się zwycięstwem ludzi, aż do czasu, gdy system zawodzi. W wyniku awarii jeden z robotów nie daje się pokonać i staje się zagrożeniem dla gości.

Za produkcję Westworld odpowiedzialna jest należąca do J.J. Abramsa wytówrnia Bad Robot (Fringe, Lost). Producentami serialu są Jerrym Weintraub oraz Bryan Burk. Reżyserem projektu jest Jonathan Nolan (brat Christophera, twórca serialu Impersonalni oraz scenarzysta The Dark Knight), który wspólnie ze swoją żoną - Lisą Joy ("Tożsamość Szpiega", "Gdzie Pachną Stokrotki") - napisze również scenariusz pierwszego odcinka.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA