REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Zrobił aplikację dla żeglarzy, stała się gigantycznym hitem. Jak? Przez TikToka

Na TikToku pojawił się chwytający za serce filmik, na którym mężczyzna na targach próbuje zachęcić ludzi do zapoznania się z jego aplikacją. Brak zainteresowania sprawił, że jego córka nagrała TikToka i w sieci zaczęła dziać się magia.

20.01.2023
16:30
aplikacja argo hitem na tiktoku
REKLAMA

"Argo to bezpłatna, łatwa w obsłudze aplikacja nawigacyjna i społecznościowa, która pomaga znajdować nowe miejsca docelowe i wyznaczać trasy, dzielić się lokalną wiedzą i łączyć się z innymi żeglarzami" – można przeczytać na stronie internetowej. Jak się okazuje, aplikacja, która miała połączyć żeglarzy, połączyła użytkowników TikToka. Nawet tych, którzy łódek nie posiadają.

REKLAMA

Aplikacja stała się hitem przez TikToka

Informacja o żeglarskiej aplikacji stała się nie tylko hitem TikToka - zaczęto również komentować ją na Twitterze:

"Pomóżcie wypromować aplikacją żeglarską mojego taty, pracował nad nią bardzo ciężko i po prostu chce, aby ludzie ją wypróbowali" – apeluje twórczyni filmiku. I to wystarczyło, aby podbić serca użytkowników na TikToku.

@argonavigation

It’s called Argo, it’s a free navigation app for boaters. Please try it out and let captain Jeff know what you think. He’ll really appreciate it:) #boating #boatlife #foryoupage #navigation #app #developer

♬ See You Again (Piano Arrangement) - Alexandre Pachabezian
REKLAMA

Odzew był tak ogromny, że na ten moment filmik ma prawie trzy miliony polubień i został obejrzany przez dwadzieścia milionów osób. Niektóre z nich nawet nie mają łódek, a mimo to zainstalowali aplikację, pojawiły się również propozycje promocji. W efekcie Argo została numerem jeden wśród aplikacji na amerykańskim App Store i Google Play, co zostało wyróżnione na stronie internetowej wraz z podziękowania dla wszystkich, którzy obejrzeli TikToka i wsparli twórcę żeglarskiej aplikacji.

Aplikacja dostępna jest na ten moment na terenie Stanów Zjednoczonych, jednak autorka TikToka zapewniła, że będą pracować nad tym, aby rozszerzyć jej działanie również na Europę.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA