REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. VOD

Nowości od Apple TV+. „Dickinson” ma nowy zwiastun, a pięć seriali dostało zamówienie na 2. sezon

Apple TV+ jeszcze nie trafiło na rynek, a włodarze giganta technologicznego już planują nowe sezony kilku produkcji, które będzie można oglądać na nowej platformie.

18.10.2019
16:40
Dickinson - serial od Apple TV+ dostanie drugi sezon. Jest nowy zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Wedle informacji zebranych przez portal The Hollywood Reporter seriale „Dickinson”, „See”, „Little American” oraz „Home before Dark” zostały właśnie wznowione na drugi sezon.

Serial „The Morning Show” z Jennifer Aniston, Reese Whitherspoon i Stevem Carrellem również doczeka się 2. sezonu, choć to akurat wynika z pierwotnego zamówienia serialu na dwie serie z góry.

The Morning Show - kadr z serialu class="wp-image-334501"

„See” to serial science-fiction z Jasonem Momoą, osadzony w świecie przyszłości, gdzie w wyniku niecodziennego wypadku wszyscy ludzie nagle stracili zmysł wzroku. „Little America” to serial-antologia, opowiadający nietypowe historie z życia imigrantów mieszkających w USA, przygotowany przez ekipę odpowiedzialną za film „I tak cię kocham”. „Home before Dark” to natomiast bazująca na prawdziwych wydarzeniach opowieść o młodej dziewczynce Hildie Lysiak, która odkrywa tajemniczy sekret swojego miasteczka i postanawia rozwiązać jego zagadkę.

Informacje te pojawiają się na dwa tygodnie przed oficjalnym startem platformy, która ma zadebiutować w przeszło 150 krajach (w tym także w Polsce) już 1 listopada. Ruch ten oznacza też dużą wiarę nowej platformy w zamówione tytuły i zadowalające wyniki oglądalności.

W sieci zadebiutowała też nowa zapowiedź serialu „Dickinson”.

REKLAMA

To młodzieżowa opowieść o młodości pisarki i poetki Emily Dickinson, pokazująca wzloty i upadki jej życia codziennego. W roli głównej zobaczymy znaną z „Bumbleebee” aktorkę i piosenkarkę Hailee Steinfeld. 

Platforma Apple TV+ wystartuje już 1 listopada.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA