REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Jason Momoa jako władca Atlantydy. Zobacz zwiastun filmu Aquaman

Oczekiwany Aquaman doczekał się oficjalnego zwiastuna. Z okazji święta wszystkich fanów komiksów, superbohaterów i science-fiction, Comic-Conu 2018 w San Diego, zaprezentowano zapowiedź filmu o władcy Atlantydy. 

21.07.2018
23:10
Aquaman - zobacz zwiastun filmu o superbohaterze DC Comics
REKLAMA
REKLAMA

To pierwszy zwiastun, na którym możemy zobaczyć Aquamana w pełnej okazałości. W rolę głównego bohatera wcielił się Jason Momoa, znany z roli Khala Drogo w serialu Gra o tron.

Władcę Atlantydy po raz pierwszy na dużym ekranie widzieliśmy w filmie Batman v Superman: Świt sprawiedliwości z 2016 roku. Rok później Jason Momoa zaliczył występ w roli Aquamana w produkcji Liga sprawiedliwości, gdzie jego postać była jednym z członków tytułowej grupy superbohaterów.

Premiera Aquamana została zapowiedziana na 21 grudnia tego roku.

REKLAMA

Oprócz Jasona Momoy na ekranie zobaczymy także Amber Heard, Willema Dafoe i Patricka Wilsona. Reżyserią obrazu zajął się James Wan, odpowiedzialny m.in. za dwie części Obecności.

Fabuła skupi się na losach tytułowej postaci, Królu Siedmiu Mórz, który niechętnie sprawuje władzę na Atlantydzie. Bohater będzie musiał znaleźć równowagę pomiędzy światem nad powierzchnią wód, stale pustoszącym morza, a podwodną krainą, gdzie lud szykuje się do buntu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA