REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Piątki są dla nerdów. Netflix zrobi ci dzień po pracy – sprawdzamy nowości

Kina już otwarte, więc pewnie każdy się szykuje, żeby spędzić w nich wieczór. Ale nie rozpędzajcie się zbytnio. Zarezerwujcie sobie trochę czasu, bo i Netflix ma dla was nowości, których nie można przegapić.

21.05.2021
9:40
armia umarłych netflix piątek premiery
REKLAMA

Nadszedł ten moment, na który wielu kinomaniaków czekało od dawna. Kina w końcu się otworzyły i teraz nie trzeba już oglądać filmów jedynie w zaciszu własnego mieszkanie. W przerwie między przeglądaniem aktualnego repertuaru i kolejnymi seansami, warto jednak odpalić Netfliksa. Platforma przygotowała na dzisiaj dwie premiery, ale za to jakie. W serwisie pojawił się już nowy film Zacka Snydera z widowiskowym heistem w czasie epidemii zombie.

REKLAMA

Co obejrzeć po pracy na Netfliksie? Polecamy nowości:

Las Vegas, najemnicy, heist i epidemia zombie. Zack Snyder przygotował dla widzów mieszankę iście wybuchową. „Armia umarłych” to opowieść o grupie najemników, którzy postanawiają dokonać skoku wszech czasów. Przeszkadzać im w tym będą głodne ludzkiego mięsa żywe trupy. A skoro akcja dzieje się w światowej stolicy hazardu to nie zabraknie nawet Elvisa zombie. Zapnijcie więc pasy, szykuje się ostra jazda.

Film już dostępny na platformie Netflix.

Netflix robi spin-offowe animacje podpinając się pod słynne franczyzy. Dzięki temu dzieci mogą wejść do świata chociażby „Szybkich i wściekłych”, a dorośli pod przykrywką opieki nad pociechami lub młodszym rodzeństwem z czystym sumieniem obejrzeć bajkę z samochodowymi akrobacjami. Podobnie rzecz ma się z „Obozem Kredowym”. W końcu patrzenie na szalejące dinozaury sprawi radość każdemu, niezależnie od wieku. To już 3. sezon kreskówkowego „Parku Jurajskiego” i warto sprawdzić, czy dorównuje poziomem swoim poprzednikom.

Serial już dostępny na platformie Netflix.

REKLAMA

Pełna lista piątkowych nowości Netflix Polska – 21 maja 2021:

  • Armia umarłych
  • Park Jurajski: Obóz Kredowy: Sezon 3
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA