REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Seriale

„Arrow” – zwiastun 4 sezonu wygląda zaskakująco… ciekawie

Druga połowa 3 sezonu serialu „Arrow” była ostrym pikowaniem, jeżeli chodzi o poziom i jakość telewizyjnego widowiska. Nie podobało mi się, w jakim kierunku podąża serial. Jednak widząc zwiastun promujący kolejne kilkanaście odcinków, znów jestem zainteresowany.

06.09.2015
16:43
„Arrow” – zwiastun 4 sezonu wygląda zaskakująco ciekawie
REKLAMA
REKLAMA

Materiał promocyjny to zbieranina wielu krótkich ujęć, które zdradzają mnóstwo elementów czwartego sezonu. O części z nich wiedzieliśmy już wcześniej, ale myślę, że warto sobie je przypomnieć. Po pierwsze, tytułowy Green Arrow dostanie nowy strój. Po drugie, jego partner Diggle również dał się przekonać do obcisłych kostiumów zakrywających twarz:

Widzimy również siostrę głównego bohatera, Theę, w pełnym bojowym rynsztunku. Na planie „Arrow” pojawia się również sam Constantine. Ciekawe, czy ten zagości w produkcji na dłużej. Osobiście obstawiam jedynie gościnny występ. Swój powrót na ekrany zalicza również Sarah – siostra bohaterki Lauriel i dawna miłość głównego bohatera.

Dziewczyna zapewne zostaje przywrócona do życia za pomocą specjalnych źródeł, będących w dyspozycji nowego przywódcy Ligi Zabójców – Malcolma Merlina. Całość ma spajać postać „tego złego”, którym w czwartym sezonie najprawdopodobniej zostanie Damien Darhk. To właśnie na tego mężczyznę polował w poprzednim sezonie Ra’s al Ghul, wciągając w to Olivera Queena.

Biorąc pod uwagę nadchodzące, kinowe „Suicide Squad”, w zwiastunie serialu „Arrow” nie mogło również zabraknąć Amandy Waller. To właśnie ta kobieta powołuje do życia i kontroluje drużynę do zadań specjalnych złożoną z najgorszych kryminalistów. Jej dalsza rola w serialu „Arrow” nie jest jednak znana.

arrow
REKLAMA

Zwiastunowi udało się to, do czego został stworzony – zaciekawił mnie. Chociaż w świetle nadchodzących super-seriali Netfliksa na licencji Marvela, „Arrow” nie wydaje się już tak ciekawy, produkcja CW wciąż ma ugruntowaną pozycję. No i naprawdę wielu fanów.

Czwartemu sezonowi na pewno dam szansę, chociaż przyznam, że o wiele bardziej ciekawią mnie kolejne odcinki „Flasha” oraz „Daredevila”.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA