REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Konrad Niewolski pokazał plakaty „Asymetrii”. Film jeszcze w tym tygodniu pojawi się w sieci

Już za kilka dni swoją premierę będzie miał najnowszy, realizowany w czasie pandemii, film Konrada Niewolskiego. Aby podgrzać atmosferę, reżyser udostępnił w swoich mediach społecznościowych plakaty nadchodzącej „Asymetrii”.

09.11.2020
17:11
asymetria plakaty film premiera
REKLAMA
REKLAMA

Konrad Niewolski zaistniał w zbiorowej świadomości polskich kinomanów głośną „Symetrią”. Niestety, od czasów premiery produkcji o reżyserze zrobiło się cicho. Co prawda jeszcze nieraz stawał za kamerą, ale nic z jego późniejszych dokonań nie mogło równać się ze wspomniany filmem. Teraz twórca postanowił, że wróci na salony.

Wokół „Asymetrii” zrobił się szum już kilka miesięcy temu.

Wszystko przez koronawirusa. Kiedy w związku z wprowadzonymi przez rząd obostrzeniami, filmowcy musieli zaprzestać swojej pracy, Patryk Vega i Konrad Niewolski postanowili zostać na planie i kontynuować zdjęcia zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem. Ten drugi w końcu ugiął się pod naciskiem branży, ale zdążył już zaistnieć jako pandemiosceptyk. Utrzymuje, że COVID-19 tak naprawdę nie istnieje, a sytuacje w kraju nazywa ironicznie „koronapaniką”. Z tego względu zdecydował, że najnowsza produkcja sygnowana jego nazwiskiem nie trafi do kin.

W swoich mediach społecznościowych Niewolski rozpoczął akcję pod jednoznacznie kojarzącą się z czasami okupacji niemieckiej nazwą „Tylko siedzą w masce w kinie”. Afiszując swoją niechęć do osób przestrzegających reżimu sanitarnego, reżyser oznajmił, że „Asymetria” pojawi się od razu online. I to już w listopadzie.

Premiera „Asymetrii” zbliża się wielkimi krokami.

Niewolski podgrzewa więc atmosferę udostępniając kolejne materiały promocyjne. Od pojawienia się ostatniego zwiastuna minął już ponad miesiąc. Teraz nadszedł czas na plakaty, które reżyser pokazał fanom w swoich mediach społecznościowych. Pierwsza seria zadebiutowała wczoraj:

Niedługo przed ich udostępnieniem Niewolski podzielił się głównym plakatem produkcji, który został już szeroko skomentowany w sieci. Ironicznie odniósł się do jego wyglądu autor fanpage'a Kinofilia:

Rzeczywiście na plakatach „Asymetrii” znalazło się dosłownie wszystko.

REKLAMA

Mamy tam mnóstwo postaci w strojach i pozach sugerujących tematykę filmu, a do tego dochodzą wypisane na górze nazwiska największych gwiazd produkcji. Jakby jednak wciąż było wam czegoś mało, albo byście coś przegapili, to dzisiaj na Facebooku reżysera pojawiła się kolejna seria kilku plakatów promujących film, utrzymanych w tym samym stylu:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA