REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

"Atomówki" już w przyszłym roku. Znamy więcej szczegołów

Rok temu pojawiła się pierwsza informacja, o tym, że w 2016 roku "Atomówki", jedna z najpopularniejszych serii Cartoon Network, doczeka się rebootu. Teraz jesteśmy nie tylko bliżej premiery, ale także mamy już pierwsze zdjęcie bohaterek produkcji oraz wiemy, kto udzieli głosów Bójce, Bajce i Brawurce.

09.06.2015
8:58
"Atomówki" już w przyszłym roku. Znamy więcej szczegołów
REKLAMA
REKLAMA

Atomówki z roku 2016 wyglądać będą jak te, które zapamiętaliśmy z serii powstałej w latach 1998 - 2004. Serial animowany w ciągu 7 lat doczekał się blisko 80 odcinków. Cukier, słodkości, różne śliczności oraz związek X zgarnęły dwie statuetki Emmy, a trzy urocze i waleczne postaci zyskały miano niemal kultowych.

REKLAMA

Choć w wyglądzie Bójki, Bajki i Brawurki zmian właściwie nie widać, całkowitej transformacji ulegną głosy bohaterek. Do dubbingowania postaci  zostały zaangażowane Amanda Leighton (Bójka), Kristen Li (Bajka) i Natalie Palamides (Brawurka). Tom Kenny, który wcielał się w postać narratora, ponownie użyczy głosu w reboocie "Atomówek". Producentem będzie Nick Jennings, który zgarnął statuetkę Emmy za "Adventure Time" (pol. "Pora na przygodę!").

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA