REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Co słychać u Atypowego? Nowy sezon świetnego serialu Netfliksa już w serwisie

Jeśli jeszcze nie widzieliście serialu Atypowy, to czym prędzej go nadróbcie. To jedna z najlepszych produkcji Netfliksa, jaka powstała w 2017 roku i jeden z lepszych seriali ubiegłego roku w ogóle. Jego 2. sezon właśnie dziś wylądował na platformie.

07.09.2018
11:45
atypowy 2 sezon w netflix polska
REKLAMA
REKLAMA

Atypowy to komediodramat, który opowiada historię Sama. Chłopak ze zdiagnozowanym autyzmem dorasta i chciałby w końcu znaleźć sobie dziewczynę. Jego rodzina nie do końca jest gotowa na to, że nastolatek chce być coraz bardziej samodzielny. Ale on, wbrew własnym lękom, walczy o odrobinę prywatności i skrawek zwykłej młodości. Towarzyszymy Samowi podczas jego sesji terapeutycznych, rozmów z rodziną, w pracy, a także jesteśmy świadkami jego pierwszych zauroczeń.

Ale Atypowy to nie tylko opowieść o Samie.

Poznajemy też jego matkę, ojca i siostrę, którzy udowadniają, że wszyscy razem i każdy z osobna są atypowi. Bo każda rodzina, nawet ta z pozoru najdoskonalsza, skrywa swoje tajemnice. Każdy z nich ma trochę na sumieniu i oprócz problemów z Samem musi stawić czoła własnym bolączkom. A niektóre z nich mogą wystawić całą rodzinę na próbę.

Atypowy 2 sezon - kogo zobaczymy w serialu?

REKLAMA

W 2. sezonie serialu w rolę Sama Gardnera ponownie wcielił się Keir Gilchrist. Jego rodziców grają Jennifer Jason Leigh i Michael Rapaport, a siostrę Casey Brigette Lundy-Paine. W przyjaciela głównego bohatera, Zahida, zagrał Nik Dodani. Nowa seria produkcji liczy dziesięć odcinków. Twórcą serialu jest Robia Rashid.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA