REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Wraca jeden z najlepszych seriali na Netfliksie. Zapowiedź 3. sezonu serialu „Atypowy”

Jest już oficjalny zwiastun 3. sezonu serialu „Atypowy”. Powiem tak: chociaż nie znoszę listopada, już nie mogę się go doczekać. Wygląda na to, że nowe odcinki dostarczą nam jeszcze więcej tego, co kochamy w tej produkcji: a więc śmiechu, wzruszeń i emocji.

17.10.2019
19:30
atypowy 3 sezon kiedy premiera zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Mało jest tak ciepłych i zabawnych seriali jak „Atypowy”, a właśnie takich produkcji potrzebujemy najbardziej. Historia Sama, nastolatka, który zmaga się z autyzmem, podbiła serca widzów już kilka lat temu, w momencie premiery 1. sezonu. Chłopak pragnie wejść w dorosłość, zaczyna się interesować dziewczynami i chce po prostu korzystać z życia jak jego rówieśnicy. Jego przypadłość utrudnia mu jednak robienie tego, co wszyscy inni – Sam odbiera życie inaczej, ma pewną trudność z rozumieniem świata jak reszta. A to jest powodem różnych smutnych, trudnych, ale i często całkiem zabawnych sytuacji, dzięki którym serial Netfliksa „oswaja” autyzm i pozwala zrozumieć, co siedzi w głowie ludzi dotkniętych tym zaburzeniem.

„Atypowy” to historia o dojrzewaniu, poszukiwaniu własnej tożsamości, miłości, zdradzie i – zdawałoby się – typowej amerykańskiej rodzinie, która wcale nie jest taka typowa. Ach, i o pingwinach!

Atypowy 3. sezon – zapowiedź:

REKLAMA

W nowych odcinkach nasi bohaterowie – Sam, Casey, Elsa i Doug – zostaną postawieni przed trudnymi wyborami i będą musieli sprostać nowym wyzwaniom. Chłopak rozpocznie studia, co dla kogoś, komu nigdy tak naprawdę nie zdarzyło się nocować poza domem, będzie niełatwym zadaniem. Tym bardziej, że postanawia przeprowadzić się do akademika. Z kolei jego siostra jest rozdarta pomiędzy dwiema osobami, na których jej zależy – jeszcze sama chyba nie zdecydowała na kim bardziej i w jaki sposób. Elsa i Doug cały czas nie wyjaśnili sprawy z przeszłości, która zaważyła na ich związku. Czy rodzina Gardnerów w końcu odzyska spokój? Dowiemy się już za niecałe trzy tygodnie.

Premiera 3. sezonu serialu „Atypowy” już 1 listopada 2019 roku w serwisie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA