REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Powstanie serial o Audrey Hepburn. Napisze go scenarzystka „Żony idealnej”

Audrey Hepburn stała się nieśmiertelna dzięki filmom, w których wystąpiła. Do dziś ta ikona stylu zachwyca kolejne pokolenia widzów. Teraz powstanie serial o jej życiu. Produkcją zajmie się studio odpowiedzialne za „Młodego papieża”, a scenariusz napisze autorka m.in. „Żony idealnej”.

15.04.2021
18:45
audrey hepburn serial żona idealna
REKLAMA

Audrey Hepburn zdobyła Oscara dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej za występ w „Rzymskich wakacjach”. Swój wdzięk roztaczała również w tak znanych i lubianych produkcjach jak „Sabrina” czy „Śniadanie u Tiffany'ego”. Była niekwestionowaną ikoną stylu, wyznaczała modowe trendy i kochali ją widzowie na całym świecie. Teraz doczeka się własnego serialu.

REKLAMA

Powstanie serial o Audrey Hepburn

Za produkcję o życiu uwielbianej aktorki bierze się włoskie studio Wildside. To samo, które dało nam chociażby „Młodego papieża”. Jak podaje serwis Variety, scenariusz napisze autorka „Żony idealnej”. Jacqueline Hoyt ma w swojej filmografii również takie tytuły jak „CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas”, „Pozostawieni” czy nadchodzącą „Kolej podziemną”. Teraz przyjdzie jej rozwinąć historię przedstawioną w treatmencie napisanym przez syna Audrey Hepburn Lucę Dottiego i dziennikarza Luigiego Spinoli.

Dotti i Spinola pracowali wcześniej razem przy książce z 2015 roku „Audrey w domu”, która była połączeniem biografii aktorki i książki kucharskiej z jej przepisami. Jak czytamy w oświadczeniu studia Wildside:

Luca i Luigi pokazali prawdziwą Audrey, czyli muzę, matkę i później działaczkę humanitarną. Przy okazji zaprezentowali dziewczynę, która nigdy nie przestała zachwycać się życiem.

Co zobaczymy w serialu o Audrey Hepburn?

REKLAMA

Z dalszej części oświadczenia dowiemy się, że tym razem autorzy książki sięgnęli głębiej. Chcą przedstawić lata życia Audrey Hepburn, które ją ukształtowały jako osobę, którą poznali i pokochali widzowie na całym świecie. Na razie nie mamy dalszych szczegółów ani co do samej fabuły, ani kwestii produkcyjnych.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA