REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Pełen zwiastun animacji Auta 3 pokazuje, że dostaniemy historię Rocky’ego na kołach

Teaser trailer animacji Auta 3 wywołał wiele kontrowersji. Teraz mamy okazję zobaczyć pełen zwiastun produkcji. Młodzi fani mogą być spokojni - główny bohater zostaje przy życiu.

11.01.2017
9:20
Pełen zwiastun Auta 3 zdradza, co stanie się z głównym bohaterem
REKLAMA
REKLAMA

Miliony młodych widzów zadrżało w obawie, że to już koniec bohatera Lightninga McQueena. Czerwony samochód wyścigowy zaliczył fatalnie wyglądający wypadek, a najmłodsi zaczęli się bać, że ich ulubiony pojazd nigdy nie wróci na tor wyścigowy.

Pełen zwiastun animacji Auta 3 pokazuje, że będzie zupełnie inaczej.

Wątkiem przewodnim trzeciej odsłony serii zostanie powrót dawnego mistrza na szczyt. Lightning McQueen będzie niczym Rocky. Samochód wyścigowy pozna siebie na nowo. Nabędzie nowe umiejętności, które pozwolą mu stanąć do walki z niepokonanym, bezbłędnym rywalem.

REKLAMA

Auta 3 to w zasadzie Rocky na kółkach. Czyli Disney wybrał bezpieczny wariant. Zamiast nowego głównego bohatera i przekazania pałeczki dalej dostaniemy historię rekonwalescencji oraz radzenia sobie z przeciwnościami. Malutcy fani Lightninga na pewno odetchną z ulgą, ale sam czuję lekki niedosyt.

Szczerze mówiąc liczyłem, że producenci pokażą trochę więcej pazura. Nie zawsze ta najbezpieczniejsza opcja jest tą najlepszą.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA