REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Autobiografia Schwarzeneggera w promocyjnej cenie

Dzisiaj polską premierę ma obszerna autobiografia Arnolda Schwarzeneggera pod tytułem „Pamięć absolutna”. W sklepie Publio.pl kupimy ją w promocyjnej cenie.

20.02.2013
20:59
Autobiografia Schwarzeneggera w promocyjnej cenie
REKLAMA
REKLAMA

Schwarzenegger to jedna z ciekawszych postaci kina i symbol american dream. Ten austriacki imigrant pochodzący ze skromnego domu, dla którego jednym z najważniejszych wydarzeń dzieciństwa było kupno lodówki, ciężką pracą odniósł bowiem ogromny sukces i spełnił swe marzenia. Po wyemigrowaniu do USA wygrywał w zawodach kulturystycznych, aby z czasem podbić rynek filmowy. Zaczęło się od roli w „Herkulesie w Nowym Jorku”, później wystąpił między innymi w „Conanie Barbarzyńcy” i „Niszczycielu”, ale prawdziwym przełomem w karierze Schwarzeneggera był „Terminator”, dzięki któremu wypłynął na szerokie wody. Zajął się nawet polityką, z czasem zdobywając urząd gubernatora stanu Kalifornia.

REKLAMA

W autobiografii pisze na przykład o swoim romansie ze służbą domową, którego owocem jest nieślubne dziecko, i będącymi jego konsekwencjami separacją z Marią Shriver i nadchodzącym rozwodzie. Ciekawym elementem są „zasady Arnolda”, w których doradza czytelnikowi jak zdobyć powodzenie. Miłośnikom kina jednak najbardziej przypadnie do gustu opis kariery filmowej Schwarzeneggera z jej trudnymi początkami, licznymi anegdotami i stopniowym budowaniem swej pozycji.

„Pamięć absolutną” dostaniemy na Publio.pl za 26.59 zł, co stanowi bardzo atrakcyjną ofertę – standardowa cena wynosi 37.99 zł, natomiast wydanie papierowe to koszt około 60 zł. Fani Schwarzeneggera (i kinematografii samej w sobie) zdecydowanie nie będą zawiedzeni.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA